Kedim Yarin Ölebilir

Minimesi

Arkadaşlar midesi ful yabancı madde ile dolmuş yarin mideyi çıkarıp temizliyecekler ama riskli yarın pamuk ölebilir lütfen bize dua edin

54 CEVAP

baranertaga

Allah yardımcınız olsun. Dualarım Pamuk ile. Eğer operasyonu güzel geçer de iyileşirse (İnşAllah Ya Rabbim) bundan sonra ne yiyip yemediğine çok dikkat edin. Benim kedim henüz 4 aylık. İnanın neredeyse yanından hiç ayrılmıyorum gibi birşey. Hep gözüm üstünde oluyor. İnşAllah Pamuk iyileşir lütfen yarın operasyon sonrası bizi bilgilendirin. Geçmiş Olsun.

Petlover34

ağzını hayra aç canım niye ölsün Allah'ın izniyle operasyonunu olur eskisinden sağlıklı yaşar. Sizde daha dikkatli olun tabi artık.yazık bu kadar cismi yemis hayvan yok yere veterinerlerde telef olmus neler yasadi Allah bilir

Berrefilizzz

İyi konuşursak iyi olurmuş öyle okudum bı yerde Allah iziniyle sağlam cıkıcak kediniz

Minimesi

Inşallah teşekkürler yarin 10 da ameliyata girçek kaç saat saat sürer dedim bilemeyiz dedi bittiği an haber vercem

Minimesi

Arkadaşlar yanına gittim beni görünce kalkmaya çalıştı ve kalkamadı sonra ağladı ama iyi durumu öyle yatıyor kafeste

Merve203

Cok sevindim. Veterineriniz soyler büyük ihtimalle ama hillsin ameliyat sonrasında verilen yas mamasi var. Takviye olarak kullanabilirsiniz. Bir de bagisikligini guclendiren bir seyler isteyin veterinerden mutlaka. Cok gecmis olsun.

Pati_28

Hep pozitif düşünün hem pamuğu hemde kendinizi rahatlatmış olur sunuz inşallah herşey geçicek bütün dualarımız sizinle

Ozge00

Ne yemis o kadar ya
Endişelenme, güzel geçecektir inşallah. Geçmiş olsun.

Minimesi

Teşekkürler ne yedigi bilinmiyor herşey dibe çökmüş 2-3 şey yemiş

Bikedi

Off cok gecmis olsun.

sevvalyelen

Çok geçmiş olsun. İnşallah operasyon başarıyla geçer ve Pamuk sağlığına kavuşur.

Minimesi

aynen inşallah başarılı geçer ama şoyle düsünunce kotu oluyorum şuan yanımda ve canlı ve onu okşuyorum ama belki 7-8 saat sonra yaşamayacak pamuk diycem ama tepki vermeyecek okşuycam mırlamayacak :(

ferhat05

Allah korusun. Allah şifa versin. İnşallah sağ salim çıkacak operasyonundan.

Minimesi

İnşallah :)

Busebakis

İnşallah operasyonu başarılı geçer ve sağlığına en kısa sürede kavuşur dualarım ve iyi dileklerim minik pamuk için olacak