Veteriner Acana/Orijen Kullanma Dedi

dogakaradag

merhabalar
geçen gün sorduğum soruda kedimin yumuşak kakasıyla alakalı soru sormuştum ve bugün veterinere gittik. orijen ve acana kullanmam üzerine azar yedim protein oranı fazla diye. orada bir şey demedim ama bana kalırsa kedi bir etobur ve etle beslenmeli olabildiğince. orijen ve acana %80 et içeriyor. veteriner royal canin 2 kg gastro mamasından verdi ve yanında probiyotik verdi. 1 ay gastro maması kullandıktan sonra dışkısı düzelirse (bence düzelmeyecek çünkü kedimi ilk sahiplendiğimde proplan yiyordu o zaman da böyleydi kakası) acana/orijen vermemi istemiyor. elimde 4 kg acana mama var ve içeriği en iyi olan mama sonuçta... sizce 1 ay sonra ne yapayım? veteriner her zaman haklı mıdır?

48 CEVAP

Carathras

Valla Acana fazla geliyorsa gönderin bana, benim canavarlar hiç hayır demeyecektir. :)

Mehmetkr

Eğer mamayi bir daha kullanmama kararı verirseniz satacak kişi bulursaniz satıp paranizin birazını kurtarabilirsiniz bulamazsanız da sokak hayvanları memnuniyetle yiyecektir.

dogakaradag

sonuç olarak kakasında hala bir düzelme olmadı. veterinerin verdiği mama işe yaramadı :/ sanırım yaramayacak da