Mama Konusunda Veterinerle Uyumsuzluk

Phoibos

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir buradaki yorumların da etkisiyle hep N&D Acana gibi mamalar veriyorum kedilerime. Ama 5 tane veterinere gittim inatla buralarda yerden yere vurulan Hills, Proplan veya RC gibi mamaları öneriyorlar. Neden dersiniz?

55 CEVAP

Littlecats

Yaşım çok küçük değil ve bana böyle deme hakkınız yok

Littlecats

Bana laf anlatmana gerek yok emin ol senden çok çok fazla bilgiliyim cahilliğini sergilemene hiç gerek yok

Littlecats

teşekkürler

ahsenyildiz

sırf ticaret için ama hills de güzel

ecetpc

@Littlecats Betül, İzmir, 13 Yaşında :))) sana laf anlatmayalım tatlım.. ha bilmiyormuşum akıllandım dersen mesaj at anlatayım

Littlecats

Evet evet zaten benim dediklerimin hepsi çok saçma ama görünüşünüzden bile zeki olduğunuz belli olan sizin (!) bütün dedikleriniz doğru. Ne diyim ALLAH sabır değil zeka versin.
Ben artık bıktım hayvanlarla uğraşmiycam. Özellikle de sizin gibi hayvanlarla.
Bu arada 13 yaşında değilim 10 yaşındayım ama emin ol senden daha zekiyim. Ve hala bu zekayla nasıl yazı yazmayı öğrendin merak ediyorum?
Şizofren derken de kendinden bahsettin herhalde geçmiş olsun.
Daha da fazla bir şey yazmıycam.

Peri06

Littlecats yazdiklarina bakinca cok komik geldi kusura bakma. Royalden memnunsaniz mama değişikliği yapmayin yazmişsin, kendin royalden memnundum proplandan memnundum deyip ND ye gecmissin 😅 bu ne perhiz bu ne lahana tursusu

fetihh1453

çünkü klinik serisinde iyi mamalar gerçekten proplan hills vs ve royal da mamaya geçiş evresinde güzel nd zaten son zamanlarda bozdu acanadan devam etmenizi tavsiye ederim

fetihh1453

kedinize ne iyi geliyorsa onu vermeniz lazım
içeriğinde zararlı madde yoksa yetersiz de olsa verebilirsiniz
gerekli vitaminler vs ek gıdsyla macunla hallolacak şeyler

fetihh1453

proplanın içeriği kötü değil kötü diyen gitsin önce içerik okumayı öğrensin sadece fiyatına göre iyi değil fiyatı daha az olsa proplan önerilir zaten