Scottish Fold Kedilerine Hangi Mamayı Vermeliyim?

Scottish fold kedilerine hangi mamayı vermeliyim?

57 CEVAP

Gofretsla

Puppy730
Bence bir yere kaydedin telefonda:)

Teşekkürler kedim mamasını yemiyor o yüzden sormak istedim

Sizce bu mama nasıl scottish fold kediler için uygunmu

Bozita Feline Kitten Yavru Kedi Maması

Duman14

Bozitanın iyi bir mama olduğunu duydum içeriğini araştırmalısınız ben kedime kullanmadığımiçin bilmiyorum

Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz

Duman14

Acana

Puppy730

Bozita' nın içeriği söylendiği kadar iyi değil. Orta sınıf bir mama diyelim. Ama kediden kediye değişir.

Teşekkürler

Gofretsla

ROYAL canın çok kötü PROPLAN ve hillsde

Gofretsla

Bu kadar sinirlenmenize gerek yok!
İçeriği berbat daha neresini savunacaksiniz ayrıca genelleme konuşuyoruz çoğunlukla herkes sizin kediniz değil ya da başkasının kedisi hiç değil her mama her hayvana yaramaz ayrıca evet veteriner arkadaşım vardı onunla sohbet ederdik hep kesinlikle satmazdi RC.hills, PROPLAN hatta adı geçsin kapat şu konuyu falan diyecek kadardı denememe gerek yok içeriği zaten kendini ele veriyor anladınız mı? Amacım ne biliyor musunuz? Bu mamaların daha fazla kimsenin almaması kullanmaması ne kadar kötü olduğunu görmesi!! Benim üslubumu bozdurmayin lütfen!

Patim34

Bende alacahurrem ve yanik_kedi gibi düşünüyorum çok yakın bir arkadaşım veteriner ve hills ve royal canını önerdi kedim için ve emin olduğum bir arkadaşım ki alışverişi ondan yapmıyorum bunun okulunu okumuş kişi elbette sizden daha iyi bilecek gofetsla kaldı ki bahsi geçen kişiden alışveriş de yapmıyorum ayrı şehirlerdeyiz para amaçlı söylemesi imkansız bu yüzden kulaktan dolma laflar konuşulmasın size kötü etkileri elbette olabilir hiç bir şey diyemem siz kullanmayın o zaman her mama her hayvana iyi gelecek diye bi kural da söz konusu değil zaten fakat buda profesyonel mamaları yerden yere vurma hakkını vermiyor size sizin bu mamalarla kötü bir geçmişiniz olabilir ama herkesin de başına böyle bir şey gelecek de değil yani iyi akşamlar dilerim....

yanik_kedi

Ben böyle şeylere inanmıyorum ve inanacağım ve oldukça güvendiğim kişilerin kefil olduğu mamadır hills royal canın ve doğru mamalara kefil olmalarının kanıtı da kedime mamanın iyi gelmesidir zaten uygunsuz bir şey görsem asla vermem

Patim34

Ya Allah aşkına böyle saçma yazıları kimlerin ne şekilde belirsiz sitelere resmi bile olmayan yazıları buraya yazmaya gerek yok herkes kendisi hangi mamayı verebileceğini karar verir ben şu anda maddi açıdan profine kitten kullanıyorum ama inanin imkanım olsa bir dakika düşünmeden hills yada royal canına geçerim çünkü emin olduğum ve bu işi bilen arkadaşımın önerisi ve kedimin sağlığını elbette sizden daha iyi bilirim iyi geceler diliyorum

Gofretsla

Tamam ya lütfen kendi halinde takılın siz

Gofretsla

Aslında Hills biraz daha iyi diyeceğim ama et oranı bile yazmıyor ki
Hills kitten
Ton Balıklı (minimum %6): Tavuk ve hindi unu, mısır unu, hayvansal yağ, ton balığı, mısır gluteni unu, dijest, keten tohumu, kurutulmuş pancar küspesi, potasyum klorid, balık yağı, L-lizin hidroklorid, tuz, L-tritofan, taurin, magnezyum oksit, vitaminler ve iz elementler. Doğal olarak karıştırılmış tosoferoller, sitrik asit ve kuşburnu özü ile korunmaktadır."

Şimdi bu ne demek? %%6 et içeriyor mu demek?