Scottish Fold Kedilerine Hangi Mamayı Vermeliyim?

Scottish fold kedilerine hangi mamayı vermeliyim?

57 CEVAP

Gofretsla

Cidden siz devam edin

AlacaHurrem

Peki :))

rabiaari

Royal canin iyi bir marka bence

meysakcr

benimde scottish foldum var 2 tane biri kuru mama yemiyor bende royal canin babycat kuru mamasını ve yaş mamayı karıştırarak veriyorum

Duman14

Sürekli et ve protein depolanması hareketsiz ve sürekli ev içinde yaşayan kediler için zararlı az bir miktar tahıl gerekli koruyucu maddeleri bende tavsiye etmem elbette ve et oranı tahıl oranından yüksek olmalı fakat şuana kadar reflex,royal canin,acana,LaVital,festi,whiskas kullandım whiskası öğrenir öğrenmez bıraktım sonra festi konserve mama kullandım gayet memnundum sadece konserve olduğundan değiştirdim hepsi 1 günde bitmiyordu sonra royal canin aldım yaş mamasından gayet memnun kaldık hiç sorunuda çıkmadı kedimin reflex kuru mamayı kedim hiç sevmedi sonra la vital verdik biraz o çok sevdi ama ben daha kaliteli olsun diye acanaya geçtim hala acana kullanıyor ve mutlu

BMC

Gofretsla arkadaşın uzun yazısına kesinlikle katılıyorum acana orijen n&d tartışmasız lider markalar

CerenSari_

Royal caninin Scottish fold cinsi için bir maması vardı herhalde ondan kullanabilirsiniz

CerenSari_

Royal caninin Scottish fold cinsi için bir maması vardı herhalde ondan kullanabilirsiniz

derinedas

acanakesinlikletavsiyeederimbendeacanakullanıyorum

derinedas

benimdescottishfoldvebritishshorthairkedilerimvar

Aydancat

6 ay önceki konu olduğunu farkında mısınız

Duman2017

Bence kesinlikle acana benim kedilerin seve seve yiyor