Belmi Yoksa Boymu

hayvankurtarma

Anket

bel tasması
(21 oy)
boy tasması
(3 oy)
Toplam (24 oy)

arkadaşlar paris için bel tasmasımı yoksa boy tasmasımı iyi ve rahat olur

58 CEVAP

Yavru_kedii

ROYAL canın sağlıksızdır!!! Asla önermem daha kaliteli mamalarla besleme yapabilirsiniz:)

Duman14

Direk royal canin sağlıksızdır diye geçiştirmeyin tanıdığımız kullanıyor vekedi gayet sağlıklı kediden kediye değişir veya köpekten köpeğe

ilknrdaisy

Arkadaslar royal canin puppy mamalari her 10 veterinerden 8inin önerdiği bir mamadir. Royal canin puppy ve kitten olayinda kendini gelistirmistir. Lutfen artik haksizlik etmeyin. Bütün kopeklerimi royal canin puppy ile yetistirdim hic bir sorun yaşamadım. Tecrube ile konusuyorum

ilknrdaisy

Yetiskin mamasinda tercihim royal canin olmaya bilir kopekte evet ama yine yavru kedim köpeğim olsa yine puppy ve kitteni kullanirim

ilknrdaisy

Royal canin puppy ile beslediginiz kopeginiz oldu mu?

ilknrdaisy

Benim oldu suan 4 yaşında ve aşı ve kisirlastirilmak disinda hic veterinere ugramadi şükürler olsun. Marioda ayni sekilde puppy ile beslendi. Erkek arkadasimin cockerida puppy ile besleniyor.

ilknrdaisy

Her şeyi geçtim her 10 veterinerden 8inin önerdiği bir mama nasil kotu olabilir? Bu adamlar okuyor tahsil aliyor mesleklerinde belirli bir yere geliyorlar.

Yavru_kedii

Evet oldu iyi kalite zannedip aldım
Sonuç
Hiç yemedi
Midesi bozuldu (mamanın tarihi bitmemişti) VETERİNER bize tahıl soya hayvansal yağ olan mamaları yasakladı zaten içinde bunlar olan mama,mama değildir dedi VETERİNER

ilknrdaisy

Petlerim arasinda gozuken 3 kopekte royal canin puppy ile beslendi hemde manisanin en iyi veterinerin gozetimi altinda hemde hic bir zaman veteriner kliniginden mama almadim yani veterinerin bundan bir karı yok. Gunde en az 20 hastanın geldiği bir kliniğe veterinerin hangi mamayı kullaniyorsunuz sorusu ile yapacağı analizi daha sağlıklı bulunuyorum. Ne olursa olsun kedimin köpeğimin ameliyatini aşılarını yapan bir adama tabiki daha fazla guvenecegim bence herkesinde çıkar yapmadigindan emin olduğu Veterinerinin tavsiyelerini dinlemesi lazim. Yoksa internetten mama iceriklerine bizde bakabiliyoruz

Yavru_kedii

Ben her forumda çoğunlukla söylerim:
2 yıl önce yavrulugundan beri büyüttüğüm kangal dostum rüzgar
Çoğu üye biliyor aslında?
Ah ah siz kafanızın dikine gitmeye devam edin
Dostunuza içinde bir kedi mamasında olmayan herşeyi yedirmeye devam edin,onun ömrünü kısaltmaya devam edin,onun sağlığıyla oynamaya devam edin
Böyle iyi mi? Mümkünse bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım tartışma istemez valla ben yatıyorum...

ilknrdaisy

13-14 yaslarinda sadece internetten mama içeriğine bakarak yorum yapan birine benimde diyebilecek fazla sozum yok zaten. Kedim hasta benim hasta bobrek hastası BIR TEK ROYAL CANIN URINIER YOLLAR mamasini kullaniyor baska mama yediği an ölüm kiyisina geliyor. Nasil benim kedimin sagligi ile oynadığımı soylersiniz?

ilknrdaisy

Oradaki yaratik hitabı bana mı? 25 yaşında yuksek lisans ogrencisiyim en onemlisi OGRETMENIM. sizin(hala siz diyorum) yasinizdaki çocuklar bana okulda ogretmenim diyor. 25 yildir evimde kedi kopek besliyorum. Bu siteye insanlara kendi tecrubelerimle bir seyler vermek icin girdim. Ve yalnizca kendi bilgilerimino ldugu sorulara yanıt yaziyorum. Sorulara cevap yazmadan önce her zaman insanlarin maddi manevi durumlarini hesaba katarak yorum yazdim. Senide bir cok forumun altinda tebrik ettim, beni rahatsiz etmekten vazgeç. Hayatim boyunca hic kimse bana yaratık gibi bir hitapta bulunmadi

hayvankurtarma

canım biz seni takmıyoruz bile boşa tarihi gecik laflar söyleme gerçi söyleyemiyorsunda zaten

Duman14

İlknrdaisy haklı bence yavru kedi kusura bakma ama birden royal canin iğrenç diye geçiştiremezssiniz bizim veterinerimiz belediye veterineri hiç bir kazancı olmamasına rağmen royal canin önerdi biz daha sağlıklı bir mama almaya karar verdik ama önerdi yani kimine iyi gelir kimine gelmez bu konu hakkında KESİN VE DOĞRU bilgi olmadan sürekli bu mamadan sakın almayın iğrenç kedinize bir şey olur diye bir şey denilemez herkes orijen nd alacak durumda olmayabilir

hayvankurtarma

ayca sanada teşekkürler cevap yazdığın için