Belmi Yoksa Boymu

hayvankurtarma

Anket

bel tasması
(21 oy)
boy tasması
(3 oy)
Toplam (24 oy)

arkadaşlar paris için bel tasmasımı yoksa boy tasmasımı iyi ve rahat olur

58 CEVAP

hayvankurtarma

hangisiiii

hayvankurtarma

şey bide ben şuan royal canın yavru köpek mamasını kullanıyorum iyi bir markamı

Yavru_kedii

Royali fazla almışım pardon

Yavru_kedii

Veterinerler fakültede mama ile alakalı hiçbir şey görmüyorlar!!!
Birey isterse seçmeli ders olarak VETERİNER sadece para kazanmak için yapıyor

Royal Canin in içinde köpek beslenmesine uygun olmayan besinler olduğu bir gerçek. aynı fiyata daha kaliteli mamalar var. (Ama yine de bu royal canin i batırmaz , kedi maması hakkında iyi yorumlar okudum)

Bel tasması kullanın kesinikle daha sağlıklı ama evdeyken boyunu tercih edin

hayvankurtarma

ilknrdaisy teşekkürler soruma cevap verdiğiniz için hem tasma hemde mamada yardım ettiniz bana yavruyken royal kullanıcam paris çok sevdi iştahla yiyor mamayı ama büyüdüğünde n&d kullanıcam golden sanada teşekkürler

hayvankurtarma

yavru kedii sanada teşekkürler cevap yazdığın için bukadar gerilmene gerek yok aslında ama teşekkürler

Yavru_kedii

Öncelikle savunduğunuz için teşekkür ederim:)
Ve gerçekten böyle insanları, pardon yaratıkları anlamıyorum!

Havanese_Siri

Bu kadar basit bir şeyi böyle abartmaya gerek var mıydı? Yavru_kedii niye bu kadar abarttın ağır bir şey söylememiş ki.

Yavru_kedii

Ağır bir şey söylememiş mi?! Gerçekten inanamıyorum! Yok artık!

hayvankurtarma

yavru kedii ben seni övmedim soruma cevap yazdığın için teşk ettim ve burdaki insanlar senden büyük biraz saygılı olman gerekiyor bizlere böyle konuşamazsın hele bize yaratık diyemezsin bizi Allah yarattı bir insan olarak ona karşı gelip bize yaratık diyemezsin

HakanCanKinik

Yavru_kedii

Neden bu şekilde konuşuyorsun insanlarla?

hayvankurtarma

sevgili muhteşem hayvan sever arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum sorularımda paris hakkında bana yardımcı olduğunuz için yavru kedii hariç siz bazı kendini bilmez İNSANLARI aldırmayın kafanıza takmayın

hayvankurtarma

biz diğer gerçek hayvanseverlere yardım edelim