Belmi Yoksa Boymu

hayvankurtarma

Anket

bel tasması
(21 oy)
boy tasması
(3 oy)
Toplam (24 oy)

arkadaşlar paris için bel tasmasımı yoksa boy tasmasımı iyi ve rahat olur

58 CEVAP

hayvankurtarma

keşke bu soruyu sormasaydım benim yüzümden kavga çıktı:(

hayvankurtarma

kafana takma ilknrdaisy abla

hayvankurtarma

sana yaratık demesi bizide üzdü

Yavru_kedii

Aferin size:)

hayvankurtarma

birkere sen bana 10 yaşında diyemezsin çünkü ben 10 yaşında değilim iyice haddini açtın aklını başına topla burdaki herkez sana saygı duycak tşk edicek değil toparlan biraz LÜTFEN

Yavru_kedii

Devam edin böyle olur mu?

Havanese_Siri

Yavru_kedii burada saygısızlık yapan sensin farkında mısın

hayvankurtarma

havanese siri o şuan farkında değil beyni gitti

hayvankurtarma

haklısınız

hayvankurtarma

birde buraya giren küçük çocuklarda var onları kötü yönlendirmeyelim

hayvankurtarma

8 yaşındaki çocuk kim

hayvankurtarma

Şerafettin teşekkürler tasma hakkında bilgi verdiğin için

aycacetin2472

Bsy deyil ne demek 8 yasindaki cocuk buyuk ihtimalle yavrukedii. Sunn konusma.tarzina bakarmisiniz. Biseyfen haberi yok burada laf yatistiriyor buyuklerine