İdrar Yolu Tıkanıklığı Sonrası İçin Urinary Mama Olarak Uygun Olan Hangi Markayı Önerirsiniz ?

rojbunsoylu

Anket

Sanabelle Urinary
(28 oy)
Fitmin Purity urinary
(23 oy)
Felicia Urinary
(9 oy)
Reflex Plus Urinary
(3 oy)
Toplam (63 oy)

ben internete satışı olan ve 10 kg üstü uygun fiyatlı bu markaları buldum deneyen yada bılgısı olan varsa sevınırım çünkü 3 kedım var kaliteli mamaların 2 3 kg si 300 400 kg den başlıyor ve bir ay yetmıyor ekonomık olarak zorluk yaşıyorum bilgi veren olursa çok mutlu oluru ?
Sanabelle Urinary
Reflex Plus Urinary
Felicia Urinary
Fitmin Purity urinary
Happy Cat Minkas Urinary

52 CEVAP

yazdığınız markalardan Sanabelle Urinary kokuyor diye duydum ama iyi yorumlarıda fazla karar sizin

Gizemmii

Ben sanabelle sensitive aldım iki mamayı karıştırıyorum koku yok şuanlık hills kullandığımızda acayip kokuyordu kediden kediye etkisi değişiyor bence

caneren2172

Happy Cat Minkas Urinary en uygunu bu yorumlarıda iyi bende bir defa denedım kedım yıyordu ama çok bir bılgım yok dostum

bir defa bu sorunu yaşadımı hep bu mamadan mı vercez bende bunu merak edıyordum bunada biri cevap verırse sevınırım :(

rojbunsoylu

bu sorunu heralde benden başka yaşıyan yok :( tecrübeli kimse yokmu :(

sunaysr

Happy Cat Minkas Urinary tavsiye ederim veteriner arkadaşım tavsiye etmişti ben onu kullanıyorum bir sorun yaşamadık

rojbunsoylu

kesin bir cevap bulamadım dağa bulana kadar heralde hills e devam edecez maaşın ayısı ona gitcek :) :(

rojbunsoylu

Teşekkür ederim saolun

Nazliig

Merhaba, fitmini deneyebilirsiniz. İçeriğini de beğendiğim mamalardan. Bildiğim kadarıyla iyileştiğini gözlemlediğiniz zaman yani rahatsızlığı atlattığı zaman kediniz kısırsa kısırlaştırılmış mamaya geçebiliyorsunuz. Ama yine de bu konuyu ayrıntılı olarak veterinerinize sormalısınız. Geçmiş olsun.

rojbunsoylu

iyileştiğini nerden anlıycam peki bilginiz varmı :)

rojbunsoylu

saolun anladım sizi güzel anlatmısınız şuan tuvaletını guzel yapıyor fazla yapıyor hatta agrı sızı yok ozaman 1-2 ay içinde kısır mama ya geçebilirim heralde bu arada veterinerle mama satmak için kedınız ölene kadar urınary kullanın dıyorlar çok paracılar bu veterinerler :)

Nazliig

@rojbunsoylu rica ederim😘 aklıma geleni yazdım, biraz karışık olabilir :D evet maalesef bazı veterinerler para için neler neler yapıyor. Ben iyileşince normal mamasına dönülüyor diye biliyorum. Çünkü iyi olduğuna emin olduğunuz zaman urinary mama kullanmaya gerek kalmıyor sanırım. Ama yine de güvendiğiniz birkaç veterinere danışın derim. Belirtilerinin azalmasına sevindim, sağlıklı olsun.

rojbunsoylu

başka bilgisi olan var mı acaba ?

rojbunsoylu

saolun teşekkür ederim araştırıyorum burdanda bilenler yardımcı olursa sevinirim :)

nazlicansu

Fitmin Purity urinary öneririm içindekilere bakınca yazdıklarınızdan en iyisi bu gozukuyor içerik olarak iyi bir mama