İdrar Yolu Tıkanıklığı Sonrası İçin Urinary Mama Olarak Uygun Olan Hangi Markayı Önerirsiniz ?

rojbunsoylu

Anket

Sanabelle Urinary
(28 oy)
Fitmin Purity urinary
(23 oy)
Felicia Urinary
(9 oy)
Reflex Plus Urinary
(3 oy)
Toplam (63 oy)

ben internete satışı olan ve 10 kg üstü uygun fiyatlı bu markaları buldum deneyen yada bılgısı olan varsa sevınırım çünkü 3 kedım var kaliteli mamaların 2 3 kg si 300 400 kg den başlıyor ve bir ay yetmıyor ekonomık olarak zorluk yaşıyorum bilgi veren olursa çok mutlu oluru ?
Sanabelle Urinary
Reflex Plus Urinary
Felicia Urinary
Fitmin Purity urinary
Happy Cat Minkas Urinary

52 CEVAP

Ayseenur10

Bizde yaşadık bu sorunu. Hangi veteriner hekimle konuştuysam urinary mama kullanımına devam etmesi gerektiğini söyledi. Başka mamaya geçerseniz sorun tekrar edebilir o yüzden idrarını yaparken gözlemleyin.

Happy Cat urinary bence dha iyi

rojbunsoylu

güncel yorumu olan ?

ilaydabzkrt

Fitmin Purity urinary İçeriğini de beğendiğim mamalardan biri benim kedimde ara ara kullanıyorum idrar yolunda sorun olmasın içindeki kristalleri temizlesin diye size tavsiye edebilirim

Fitmin Purity urinary 1 -2 aydır tavsiyeler üstüne kullanmaya başladım şuan için bir sorun yok iştaglada yiyorlar yani size tavsiye edebilirim bende

Hzlcelebi

Kaç sene sanabelle kullandım içeriğine güveniyorum hiç şikayet duymadım kısır olanı bile böbrekte gayet iyi sonuçlar verdi bana kesinlikle sanabelle

Sedanurdrl

sanabelleyi çok iyi araştırıp hatta almanyaya kadar mailler atmış insanım 2 yıl önce bu beter hastalıkla mücadele ettik. 5 ay kadar yada daha fazla sanabelle kullandım aslında içerik olarak üriner hastası bir kedi için iyi denebilir ama fayda sağladığını düşünmüyorum. çünkü kullandıkca hastalığın tedavi sonrasında bile geçmediğini gördüm. kalsiyum, potasyum , protein değerleri düşük oranda olması gerekiyor ki idrarda kristalleşme olmasın . bende o süreçte ev mamasına geçmiştim. Tabikide en büyük desteği kızılcık suyundan aldım. Demem o ki üriner olarak satılan mamalar çokta fayda sağlamaz ama vetlife üriner mamanın ilaçlı olduğunu biliyorum o ayrı. Kuru mamanın hiç biri sağlıklı değil el mecbur veriyoruz. Bu hastalığı atlattığımızdan beri denediğim mamalar nd, acana ve orijen... en kötünün en iyisini seçmeye çalışıyorum gelin görün ki artık mamalar çok ama çok pahalı

Sedanurdrl

üriner hastası kedinize ev yapımı kızılcık suyu takviyesi vererek bu hastalıktan onu koruyabilirsiniz. İlla üriner adı altında mama kullanmanıza gerek yok. receteli mama haricinde petshoplarda satılan mamalar fayda etmez

linablr

Felicia Urinary biz kullanıyoruz 2 senedir bir sorunla karşılaşmadık henüz

melblb

paranız varsa Fitmin Purity urinary öneririm bence içlerinde en iyi ve kedilerin severek yediği bir mama

aykayaca

bence kısır kedi mamasıda verseniz olur idrar yolundakı sorun geçtiyse birde bol bol taze su verin

rojbunsoylu

peki siz kaç yıldır bu sorunu yaşıyorsunuz ve sorun oldugundan beri urınary mama mı kullanıyorsunuz hala ? aysenur hanım

duygudcle42

Sanabelle Urinary
Fitmin Purity urinary
bu ikisini tavsiye ederim bunlarda orta düzey ama iş görürler içindekiler marka mamalara yakın

rojbunsoylu

bende o ikisi arasında kaldım evde hills mamaları var bittimi buyuk ıhtımal onlardan bırını denıycem