İdrar Yolu Tıkanıklığı Sonrası İçin Urinary Mama Olarak Uygun Olan Hangi Markayı Önerirsiniz ?

rojbunsoylu

Anket

Sanabelle Urinary
(28 oy)
Fitmin Purity urinary
(23 oy)
Felicia Urinary
(9 oy)
Reflex Plus Urinary
(3 oy)
Toplam (63 oy)

ben internete satışı olan ve 10 kg üstü uygun fiyatlı bu markaları buldum deneyen yada bılgısı olan varsa sevınırım çünkü 3 kedım var kaliteli mamaların 2 3 kg si 300 400 kg den başlıyor ve bir ay yetmıyor ekonomık olarak zorluk yaşıyorum bilgi veren olursa çok mutlu oluru ?
Sanabelle Urinary
Reflex Plus Urinary
Felicia Urinary
Fitmin Purity urinary
Happy Cat Minkas Urinary

52 CEVAP

idunn

Çoğunluk fitmin ve sanabelle kullanıyor ama bence bütçeniz yetiyorsa fitmin alın. Mümkünse tüm reflex mamaları uzak tutun.

rojbunsoylu

@idunn hills kullanıyorum 4 kg si 450 tl fitmin 10 kg si 300 tl bütcem yeterde artar bu durumda hatta masrafım azalır :) o yuzden bu anketi açtım hem uygun hemde saglıklı urunary maması bulmak için deneyim sahibi olan arkadaşlar yorum yaptıkca bilgi verdikce bende ona gore yonelcem bir mamaya saolun yorumunuz için

edataspnr

Fitmin Purity urinary bunu öneririm ben size

rojbunsoylu

saolun yorumunuz için

rojbunsoylu

güncelleme ?

rojbunsoylu

şimdi deneme amaçlı somonlu urinary sanabelle siparişi verdim inşallah dediğiniz gibi çıkar sürekli mama denemekten bende 3 kedimde sıkıldı :) saolun yorum için

rojbunsoylu

Güncelleme
urinary uygun fiyata mamA bilgisi olan yaza bilir mi acaba ?