Sokaktaki Hayvanları Ucuz Mama Vermek Etik Mi

pettlovverr

Evdeki kedi müze pahalı mama alırken sokaktaki kedilere ucuz mama vermek bana çok saçma geliyor sonuçta hepsi hayvan biz de hayvanseveriz evdeki kedimiz bizim tapulu malımız da değil neden böyle bir ayrıma gidiliyor bence sokaktaki kedileri ucuz mama verenlerin cins kedi olanlardan farkı yok

35 CEVAP

ilaydabal

bence cins kedilerle alakalı hazırda bekleyen bir kesim var konunun ne olduğu veya ne kadar öneminin olduğu pek umurlarında değil. sadece eleştirmek için varlar. eleştirenlerin çoğu yardımda bulunsa bari..

ilaydabal

sizinde dediğiniz bana hiç inandırıcı gelmiyor ama ben sizi yargılamıyorum. herkes lafının altını doldursa keşke. benim içimin rahat olup olmaması değil önemli olan. herkes elinden geldiğince yardımcı olmalı tek önemli olan bu. umarım siz de ayrımcılık yapmadan bunu başarabilirsiniz.

pettlovverr

haribooo anlıyorum tabii ki hiç yoktan iyi haklısınız ama sözüm evdeki kedisini en kaliteli mamalarla beslemeye gücü olanlara zaten. ekonomik özgürlüğü olmayan kimseye gidip de neden diye sormam

vincy

evde afedersiniz kakasını temizlediğim kediyle sokaktaki kedi bir mi neden aynı marka mama alayım? evdekinin bir ayrıcalığı olmalı

maya25

tabikide kaliteli mamalar ucuz mamalara göre daha iyi ama genellikle daha pahalı oluyorlar .sokakdaki dostlarımız bence aç kalmasın yeter. alınabiliniyorsa zaten herkez en iyisini alıcaktır.