Ne Olur Yardım Edin Kedimin Kulağının Dibinde Yüz Dökülmesi Var Ne Olabilir

Haceli

Bugün fark ettim böyle bişey olmuş kaşıntı yok kızarıklık yok elma sirkesi sürüyorum. En acıdıda kedim sokak kedisi mama ile beslenmiyor hiç bir aşısı yok doğduğunda nasılsa şimdide öyle veterinlere götürme şansim %0

58 CEVAP

Haceli

Ne yapa bilirim peki😢

Haceli

Şeeyy ben 15 yaşındayım kedimi çook seviyorum maddi durumumuz yık

Haceli

Batikon kaç TL

Haceli

Dahada bulaşır mı büyurmü böyle bişey yaşayan var mı

pongul

Aktara da sorabilirsin ama soğuk sıkım olsun yağ.

mihriii

evde vardır belki yoksa küçük boyu 18di

Haceli

Mantar, saç kıran felan deyildir demi

Asil50

Bence birkaç gün takip et yayılma varmı bak. Yayilma oluyorsa yada başka yerlerinde de de olursa mantar türü bişey olduğunu düşündürür. Mantar tedavisi çok zor malesef ama ona göre hareket edersin en azından

pongul

Olabilir, egzama da olabilir.
Kantaron iyi gelir.
Evde zerdeçal varsa onu da ılık suyla macun yapıp sürün.

Asil50

Birde eğer mantar sa sende kendine dikkat etmelisin ellerini iyice yıkamalısın malesef bulaşabiliyor

Haceli

Hiç bir şey yok maalesef elma sirkesi fayde etmez mi

mihriii

gözlerinden kulaklarına doğru olan kısmı diyorsan orada daha az tüy oluyor kedilerde

Haceli

Normal ezanede satılır mı batikon veya o dediğiniz yağdan kaç TL reçetesiz veriler mi

Haceli

Bide sokak kedisi olduğu için pek fazla yemek veremiyorum günde 1 öğün veya 2 ondanda ya ekmek yada yoğurt yada başka bişey beslenmeden kaynaklı olabilir mi

mihriii

satılıyor reçetesiz istersen bulunduğun yerdeki veterinerleri ara sokak kedisi olduğunu yaşının küçük olduğunu falan söyle fotoğraf falan atarsan belki yardımcı olurlar ücretsiz