Ne Olur Yardım Edin Kedimin Kulağının Dibinde Yüz Dökülmesi Var Ne Olabilir

Haceli

Bugün fark ettim böyle bişey olmuş kaşıntı yok kızarıklık yok elma sirkesi sürüyorum. En acıdıda kedim sokak kedisi mama ile beslenmiyor hiç bir aşısı yok doğduğunda nasılsa şimdide öyle veterinlere götürme şansim %0

58 CEVAP

Superisi814

Uzerine elma sirkesi sürmemelisin , mantarsa canini yakiyorsun ve tahrişini artiriyorsun.Yazik oluyor.
Sarı kantaron yaği sürmelisin.
Ya da batikon.
Eğer koca yüreğinle her şartta bir hayvana bakmaya calisiyorsan helal olsun.Hem elinin altinda bulunmasi faydalidir , baska zamanlarda da ihtiyaç duyulur.

Haceli

Yarın eğer alırsam yazarım buraya ne olur dua edin inşallah bulurum

mihriii

sirke sürmeyin bence daha çok tahriş edebilir

pongul

Zade vital soğuk sıkım sarı kantaron yağı alıp o bölgeye sürğn masajla, cilt problemlerine çok iyi geliyor.

Haceli

Bide iki gözünün üstünde hafif çok küçük tüy dökülmesi var normal olabilir mi ama çok hafif

deniznergis

elma sirkesi canını yakar acıtır o bölgeyi ,bulundugunuz bölgenin belediyen veteriner klinigine götürün ücretsiz tedavi etsinler .

Haceli

Yarın okul çıkışı veterinlere gidicem pazar günleri açık olur mu bide fotoğrafını göstersem bile yardımcı olurlar mı

Haceli

Hepinizden ALLAH RAZI OLSUN.

deniznergis

haceli kardeşim sen yarın açıksa bir veterinere götür batikonluk bir olaysa zaten kendisi sürer senin batikon alıp oraya sürmen birşey fayda etmez .en azından ,mantar yada egzama yada kulak uyuzu olmuş deyip teşhis koyar .o kadar canlı ile ugraşan bir veteriner senin kedinede mutlaka üçretsiz bakar canını sıkmaya degmez burada o kadar canlı sever dost var adresini yazarsın sana kuru mama yardımında bulunuruz koca yürekli insan gönlünü ferah tut .

Haceli

Bide bizim buradaki veterinler internetten bulup wassaptan veya başka Bi yerden mesaj atsam ücretli felan olmaz demi

Haceli

Gerçekten SİZİN GİBİ İNSANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN

Bide bişey itiraf edicem benim buraya üye olduğumdan ailemin hiç birisi yok onun için diyorum veterinlere götürmem diye

Haceli

Ne olur yardım edin bişey söyleyin. 😢😢😢

Haceli

Ne olur yardım edin bişey söyleyin. 😢😢😢

Haceli

Ne olur çook üzülüyorum

mihriii

ne bilmiyorum ama batikon sürebilirsiniz