Ne Olur Yardım Edin Kedimin Kulağının Dibinde Yüz Dökülmesi Var Ne Olabilir

Haceli

Bugün fark ettim böyle bişey olmuş kaşıntı yok kızarıklık yok elma sirkesi sürüyorum. En acıdıda kedim sokak kedisi mama ile beslenmiyor hiç bir aşısı yok doğduğunda nasılsa şimdide öyle veterinlere götürme şansim %0

58 CEVAP

Haceli

O veterinlere uzağım ezzane olur mu

Haceli

Kaç TL dir batikon veya dediğiniz yağ şey eger yayılmassa kendiliğinden geçer mi. Yayılırsa yarına doğru yine yayılımı daha fazla. Deri merhemi teremicem kıremi iyi gelir mi

Haceli

Hiç bir şekilde götürme şansım yok babam kızar ezanede e bula bilir miyim batikon veya o yağdan

Haceli

Bide eger mantar saç kıran olursa yarına doğru daha çabuk büyürmü

Haceli

Beslenme bozukluğundan kaynaklana bilir mi

starthebudgie

Kedi Maması alırsanız daha sağlıklı olur.Emin olun ekmekten yoğurttan daha ucuza gelir ve uzun süre idare eder.

mihriii

bulabilirsin

Haceli

Maddi durumum yok ki bulaşınca varsa yarına doğru dahada bulaşır demi inşallah bulaşmaz

Haceli

Ezanede vardır demi ayyy o kadar sevindim ki

Haceli

Batikon var mıdır bide o dediniz yağın ismini tekrar yaza bilir misiniz

Haceli

Ezanede tahminen fiyatı kaç TL

Haceli

Bide nasıl kullanıcam

Superisi814

Nerede yasiyorsun bilmiyorum ama yaşadigin yerde veteriner avrsa buradan paylastigin gibi resimlerini paylaş ve durumunu izah et.Kalbinde sevgi varsa gelip tedavi edicektir zaten.Bazi belediyelerde de veteriner hekimler var.

Haceli

Şey babam hariç evde kerkes seviyo ama babam seviyo kızarlar ve yaşım küçük

Haceli

Tokat erbaa da yaşıyorum