Ne Olur Yardım Edin Kedimin Kulağının Dibinde Yüz Dökülmesi Var Ne Olabilir

Haceli

Bugün fark ettim böyle bişey olmuş kaşıntı yok kızarıklık yok elma sirkesi sürüyorum. En acıdıda kedim sokak kedisi mama ile beslenmiyor hiç bir aşısı yok doğduğunda nasılsa şimdide öyle veterinlere götürme şansim %0

58 CEVAP

mihriii

18 ya da 18,5 tu eczanede küçük boy batikon öğrenci olduğunu söyle indirim yaparlar belki biraz 15e almıştım ben

mihriii

mantar kremi varsa sür diyeceğim belki mantardır diye ama diğer kediler yalar mı bilmiyorum

Haceli

Pazar günleri açık olur mu veterinler

tyguler

Veterinere göre değişir gideceğiniz veterineri arayıp sorun. Bazı veterinerler her gün açik oluyor bazıları pazar günü kapalı oluyor en sağlıklısı arayıp veya mesaj atıp sormak

Haceli

Peki veterinlerden istesem parayla batikon var mıdır

tyguler

Açık mı diye sorarkan batikon da var miye sorun en mantıklısı

Haceli

Şey daha önce hiç veterinler gitmedimde 😊😊

Haceli

Götüreceğim bişey yok bu arada ben kızım babamın ismi 😊 imkansız ama kulak uyuzu mantar felan olsa kaşınır veya kızarıklık olmaz mı ben çok araştırdım ama tabii veterinler daha iyi bilir

mihriii

olmaz olmaz durumunu anlat anlayışla karşılacaklarını düşünüyorum deniz bey de haklı yani veterinerler daha iyi bilir tabii ki götürebilir veya fotoğraf gösterebilirsen çok iyi olur dediğim gibi durumunu anlat onlar yardımcı olurlar ücret istiyeceklerini sanmam önceden sorarsın

tyguler

Whatsapptan mesaj atmak bedava merak etme. Aramak da bedava (kontör dakika falan eksiliyor ama)
Whatsaptan mesaj atarsın fotoğrafı falan, sorarsın ücretini falan batikon varmı varsa kaç tl falan diye sorarsın olur biter

tyguler

Whatsapptan mesaj atmak bedava merak etme. Aramak da bedava (kontör dakika falan eksiliyor ama)
Whatsaptan mesaj atarsın fotoğrafı falan, sorarsın ücretini falan batikon varmı varsa kaç tl falan diye sorarsın olur biter

Haceli

Daha buğün üye oldum elim ayağıma dolaştı pamuğumu öyle görünce isminde pamuk kızım o benim araştırdım burayı buldum üye oldum iyiki de olmuşum ❤️❤️

Haceli

Bugün okul çıkışı kittim sabahta gittim 3 4 tane veterinler buldum baktım kapalı batikon alcaktım ezzane den ama nöbeççi ezzane cok uzaktaydı şimdilik başka evde yöntem olarak ne yapa bilirim