Kediler İçin Güzel Ahlak Duası, Enter.

patili

Arkadaşlar merhaba
Ben kedimin huysuzluğundan son dönemlerde çok rahatsızım. O kadar huysuz agresif ki, yemek yiyelim diyorsun yemiyor. Su içelim diyorsun içmiyor. Sırf benim dediklerime inat etmek için kendini aç susuz bırakıyor. Birtek yaş mamaya hayır demiyoruz. Erkek kedi misafirliği sonrası daha da zayıfladı. Bana tabır aldı. Onun beslenmesi konusuna kafayı tskrıgımı biliyor. Canımı yakmak için resmen mamasının başına ben evde yokken gidiyor. Günde 20 gr anca yiyor kuru mama. 30-60 gr arası da yaş mama yiyor. Napıcam bu huysuz agresif bücürükle bilmiyorum..
Kelin ilacı olsa demişler cidden çok doğru. Beslenme vs her konuda dikkat ediyorum. Yapmadığım araştırma kalmadı ama durum bu. Şöyle hapur hupur yemek yiyen bir kedi olmasını o kadar isterdim ki.. :(
Şakaya vurup dua enter falan yazdım ama cidden kafama takıyorum bu agresifliğini. Kedilerin ahlakı nasıl düzelir? Yapacağımız birşeyler var mıdır? Kısırlaştırma dişi kedileri de minnoş yumoş yumoş yatlı uyumlu bi hale getirir mi ne dersiniz? #kırıkkalplerdurağındainecekvar

52 CEVAP

yasement

Sarımsaklı tabletler de vardı iştah açıcı ama hiç almadık biz

Reyyanhan

Patili benim küçük obur u biliyorsun .. Ne versen yer. Schesir yedikten sonra oda kuru mamayi pek takmıyor. Schesir den kaynaklı olabilir mi

yasminackz

Yas mama ve kuru mamayi karıştırıp verebilirsin

patili

bu akşam denedim. en fazla 5 gr kuru mama yedi öyle yaş mamanın içinden. o da elimden. tabagı önüne bıraksam yalıcaktı tüm yaş mamayı. tortusunu bırakıcaktı kuru mamaları da yemicrkti.

Cotontzu_Siri

et suyu ile kuru mamayı karıştırsanız

Cotontzu_Siri

reyyanhanın kedilerinin isimleri tanrı isimleri ve cattery sahibi değil

patili

esmer pirinçlinin balıklısı yok sanırım bir de evde şuan 4.5 kg mama var toplamda 2 paket acana bir paket coco. bunları verebileceğim cok kokup kızımı kandırcak bir mama lazım karıştırmak için :))
biz de hills iseal balance no grain tuna kullanmıştık bir süre sonra yemedi onu da.