Haftada Kaç Kez Yaş Mama Veriyorsunuz

Prense78

Kedinize yas mama haftada kaç kez veriyorsunuz

14 CEVAP

Tengu

@gkcmyzk konserve mamalar açıldıktan 48 saat sonra tüketilmezse bozuluyor umarım yanlış anlıyorumdur aynı konserveyi 10 gün boyunca yedirmiyorsunuzdur

Elifsu17

Her gün veriyorum, sulu besin tüketmesi çok önemli, araştırdığım üzere doğala yakın ve en sağlıklısı bu

gkcmyzk

bir konserveyi 10 gün kuru mamaya az az karıştırarak veriyorum

Palyaco

Ben haftada yaş mama 1 kez veriyorum 2 kezde sıvı puding veriyorum

tyguler

Haftada 1-2 kutu.

ruthiees

1-2 defa

Renklipati

Haftada 1 kez bazan 2

drexssi

4 gunde 1

Uzmo

her gun yarim konserve ancak ekonomik olarak yetistirebilsem daha fazla verirdim

Pisiuuu

Hazır yaş mamalardan ziyade evde kolayca daha sağlıklı yaş mama yapabilirsiniz ben yapıyorum kedimde çok seviyor haftada 2 kez felan veriyorum veteriner de bunu demisti öbür türlü kuru mama istemiyo olabilirlermis

Her gün veriyoruz

Buketbayraktar

Haftada 2 kez civarı veriyorum. Fakat benim çocuk çok yemiyor suyunu içmeyi tercih ediyor. O yüzden tavuk suyu sulandırılmış yoğurt vs de veriyorum

gkcmyzk

@tengu buzdolabında saklıyorum buzdolabı poşeti sararak