Kokudan Nasıl Tamamen Kurtulurum?

Cotontzu_Siri

Annem ve babam Siri'nin koktuğunu ve çok rahatsız olduklarını söylüyorlar. Ben, kardeşim ve veterinerimiz kötü kokmadığını düşünüyoruz ama bu onlarda bir takıntı haline gelmiş. Köpek kokusunu nasıl sıfıra indirebilirim? Ayda bir mi yıkasam daha az kokar, 2-3 ayda bir mi? Hangi şampuanı kullanmalıyım?

53 CEVAP

Cotontzu_Siri

yıkadığım için mi kokuyor yani

Cotontzu_Siri

bir de çiş pedinin olduğu odaya benzer bir kokusu var, acaba daha sık değiştirsem faydası olur mu

Cotontzu_Siri

o neresi kokuyor sorusunu sordum. cevap: heryeri :D teşekkürler

Cotontzu_Siri

hayır çiş pedine tuvaletini yapıp hemen çıkıyor (patili)

Puppy730

Dışarıya alışması çok daha iyi olacaktır. Kolay gelsin.

Cotontzu_Siri

gece*

Cotontzu_Siri

whisper pet diye bir ürün keşfettim ama türkiyede satılmıyor, yurtdışından sipariş ederim belki

Cotontzu_Siri

evet 17.30 :D benim telefonumun saati 5.30 pm yazmaya ayarlı olunca alışkanlık oldu