Çip Kullanan Varmı

gurkanguller

şimdi bu yıl sonuna kadar köpeklerde çip zorunlu kedilerdede 2022 ye kadar süremiz var yaptıran varmı yaptırdıysa fiyatı ve süreci nasıl oldu randevumu veriliyor ben veterinerimize sordum şu an bu sürece girilmemiş yaptıran varsa açıklarmı ben köpeğime yaptırmak istiyorum ama kedisine yaptıran varsa oda anlatırsa iyi olur ha birde haberi olmayanla için söylüyorum 10.000tl para cezası olacak yaptıralım yok ben sahiplenmedi besliyorum yok .Köpeğe tasma taktıysanız o köpek sizin oluyor ve çip zorunlu oluyor hepimiz yaptıralım terk edilen can kalmasın

35 CEVAP

gurkanguller

ama herkezde çip sorgu yok o makina kopeğin boynuna okutulması sizin bulunmanız ohoo

gurkanguller

güncel

deniznergis

@gurkanguller yok be arkadaşım bu pandemi bitmez ,sıra çipe gelsin

bizim kediler kimlikli aşılı ama şikayet etmişler çipleri yok ceza falan verirlermi yada napmamiz gerek fikir veren varmı çip taktırmak istemiyoriz asla

Gamzecs

@kedilerleyiz neden taktırmak istemiyorsunuz biz 2022'nin başlarında taktırdık hiç bir sorun yaşamadık sağlık açısından da problem yaratmıyor