Arkadaşlar Sonuç Çıktı

Ixterenett

Arkadaşlar anne kedi taciz edilmiş.. Duyduğum gibi ağlamaya başladım.. Lütfen postunuzu eksik etmeyin Twitter da artık duysunlar sesimizi.. Biz kedilerimize köpeklerimize kıyamazken dışarıdaki şerefsizler taciz ediyor.. LÜTFEN ARTIK DUYSUNLAR SESİMİZİ! #HAYVANHAKLARIHEMEN

5 CEVAP

Renklipati

Sesinizi duyurmak bir yana dursun, önemli olan o kişiliksiz yaratığın bir an önce yakalanması ve öyle ibretlik bir ceza alması cezası öyle ağır olmalı ki başkanlarına da ders oldun bir daha ağzı dili olmayan zavallı yavrulara o kirli elleri uzanmasın

Ixterenett

@Renklipati +1

Ixterenett

Upp

Ixterenett

Güncel