Kedilerde Arka Ayak Tutmaması Neden Olur

Rapisa

Bugün bir konu açmıştım ama görmeyen ve bilgisi olan kişilerin cevap vermesi için tekrar açıyorum. Kedim gayet normalken birden arka ayakları tutmamaya başladı. Evde 4 kedim var ve 3üne pire damlası yaptım. Diğerlerinde bir sorun yok fakat bu kedimin bugün nefes alış verişi hızlandı, bağırmaya başladı ve arka ayakları tutmuyor. Birden bire oldu. Hayvan hastanesinde pire damlasından olabilir dedi veteriner serum takıldı eve getirdim. Bugün başka veterinere götürecektim aslında evden telaşla çıktığım için yanımda para yoktu. Üç gün boyunca hayvan hastanesinde serum takılacak. Yarın oraya giderken başka veterinere daha götüreceğim. Böyle bir şey yaşayan oldu mu yardımcı olursanız sevinirim

47 CEVAP

Geceda

Rapisa merhaba kediniz nası iyileştimi bacağı düzeldimi bizimde başımıza geldi şuan ilaç tedavisi görüyor patisi ısınmaya başladı ama kullanamıyor kullanamadıkça yatıyor yattıkça bacak halsizleşiyor hiç yapmayan kedi çişini altına yapıyor ayağa kalkmamak için
Gelişmelerden bilgi verirmisiniz

Anonymus985465

Başınız sağolsun.
Çok derin ve sürekli kanayan yaramız. Sizi çok iyi anlıyorum. O masum Can şimdi sonsuz huzur mekanında.
Ehil olmayan, yeterli donanımı olmayan, sorumsuz hatta hayvan sevmeyen vicdan yoksunu sözümona veterinerler çok masumun canına kıydılar.
Bizler de bu üzüntü ile başetmeye çalışıyoruz.
Sokaktan/barınaktan bir cana yuva olabilirseniz size gerçekten büyük teselli olur.
Sağlıkla kalın