Kullandığınız En Kötü Kedi Kumu Hangisiydi

dilanbulent

Hep kedi kumu önerisi isteniyor. Bu sefer de bunu sormak istedim. Şu ana dek kullandığınız en kötü kedi kumu hangisiydi?

52 CEVAP

AdaCoco

Fiyatı yanıltmasın hiç memnun kalmadım :(

meowhun

Güzel bir konu açmışsınız neyi almayacağımızı öğreniriz böylece :) Benim kullandığım en kötü kum Mırmır'dı. Bu kadar tozutan bir kum olamaz yani hayvanı hasta eder uzun süreli kullanımda berbattı. Topaklanması da kötüydü. İnanılmaz kötü kokuyordu topaklanmayıp parçaları kuma dağıldığı için..

dilanbulent

Hahahahlkşadmfhka çok şaşırdım Mırmır da benim listemdeki bir kumdu. Yani denemek istediğim bir kumdu. Hem Mırmır hem de PisiPisi elendi şimdiden. Şaşkınım :)

meowhun

@dilanbulent Bende yorumlara bakarak aldım çok kötü değildi yorumları ama ben hiç memnun kalmadım. Benim kullandığım çeşidi kokulu pembe paket 10 lt olan, belki başka çeşitleri daha iyidir bilemiyorum ama ben bir daha hangi çeşidi olursa olsun almam ya.

Seymaaacaan

Mycat. Aşırı ama aşırı fazla tozutuyordu

Vancat berbattı bi dünya sipariş etmiştim çeşit çeşit ( aktif karbon hariç onu bilmiyorum) bitsin diye sık sık değiştirdim.

tyguler

mirmır dan ben memnunum. en lötü kum olarak değerlendirilmesi şasirttı. tozutması var ama bentonit kumlar kadar. (aktif karbonlusu)

benim en begenmediğim proline idi. bu kadar tozdan kediyi birak ben bile hasta olurdum. topaklanmasj da kotüydu hep dibe yapışıyordu. (bebek pudralısı)

asliu0

kedi bakan arkadasim bana sanicat onermisti, asiri tozutuyor ve kumunu sık temizlememe ragmen duzgun topaklanmiyordu. forumlarda da cok oneren gordum ama ben pek memnun kalamadim

duman_cat_world

Jungle ve Goldlife rezalet.

duman_cat_world

İkisinde de cok tozutma oluyordu, topaklanma sıfırdı ve çok kokutuyordu. Goldlife ın AKTİF KARBONLUsundan ise cok memnun kaldım garip bir şekilde.

noface

Pelet kargomuz yoğunluk yüzünden yetişmedi diye Vancat almıştım bir ara, güya %99.9 tozsuz ama yok böyle bir tozutma!

Phoenix3

Quik... Şimdiye kadar kullandığım en berbat kumdu sanırım. Çiş topaklarına dokunduğum anda dağıldı gitti hepsi kumu sabahları temizleyebilmek için incecik aralıklı un eleğiyle falan elemenizi bekliyorlar sanirim jcndmxns Uygun fiyatlı arıyorsanız 30 liraya proline var fiyatına göre iyi performansı var bence

Oqrenerde06

Pumcat kumdan asla memnun kalmadım evin heryeri ve kedimin patileri bütün kum oldu. Tozutma yoktu fakat topaklanma çok kötüydü ve eve dağılma.

Oqrenerde06

En iyi kullandığım kum 1. Lindocat 2. Pisi pisi

Oqrenerde06

Febrezz den de memnun kalmadım oda aşırı tozutma yapıyordu. Ve kedimi Allerji yapmıştı