Kullandığınız En Kötü Kedi Kumu Hangisiydi

dilanbulent

Hep kedi kumu önerisi isteniyor. Bu sefer de bunu sormak istedim. Şu ana dek kullandığınız en kötü kedi kumu hangisiydi?

52 CEVAP

Proline'ı hiç beğenmedim, mecbur kalırsam kullandığım bir kum. Çok kokuyor ve dibe çok yapışıyor.

Esims

Kesinlikle reflex ve Mırmır yazan arkadaşlara KATILMIYORUM. Şuana kadar kullandığım en iyi iki kumdu bunlar. Reflex kullanmaya devam ediyorum. Bende vancat sevmedim. Aşırı tozutuyor ve çok çok iyi bi topaklanma göremedim.

Sindycan

sanicat marsilya. kedimin patileri masmavi oluyordu. topaklanması da pek iyi değildi.

dilanbulent

Şahsen ben Clearcat isimli kedi kumunu asla önermem. Bir kere kum beyaz değil, kahverengi. Özellikle tüyleri açık renk bir kediniz varsa patileri kapkara oluyor.
Çok fena tozutuyordu ve topaklanma sıfırdı.
Ama memnun kalanlar olmuştur tabii.
Bilirsiniz kum biraz deneme/yanılma meselesi.

mrcasper

kesinlikle akkum böyle bir tozutma olamaz kumu temizlerken öksürük krizine giriyordum

Ixterenettt

Kesinlikle reflex

BusraLuti

Reflex kırmızı paket. Bu kadar tozutan bir kum kullanmadım tüylerine toz kokusu yapışıyordu resmen toz kokuyordu. Temizlerken çıkan tozlardan ben bile rahatsız oluyordum onlar nasıl olmasın.

dezgicavus

Açık ara paticat leş bir kum ve yorumları baya iyiydi. Sanicat de baya hayal kırıklığı oldu eve koku yapmıyor çünkü beyaz bentonitten çok koku parçaları var mavi mavi ama topaklanması da çok kötü dağılıyor hep.

Asliszgn

Lindocat asla topaklanmıyor ve aşırı koku yapıyor

CalicoMinos

Proline'ı topaklanan mıydı neydi kimseye önermiyorum

Buketbayraktar

Pisi pisi. Hemde öneriliyor diye almıştım aynı gün koku yapmaya başladı tuvaletini yapar yapmaz temizlesemde hayvana koku siniyordu. Kum siparişi verip gelene kadar 3 gün falan idare ettim sonra çöp.

AdaCoco

Pisi Pisi kedi kumu. Kedimin ayaklarına aşırı yapışıyordu, kedim yatağıma çıktığında yatakta ve yerlerde kum buluyordum. Ayrıca çok tozutuyor.

dilanbulent

Pisi Pisi denmesine şaşırdım benim alacak param yok onu ama pahalı diye kalitelidir diye düşünüyordum :D Bilirsiniz böyle bir düşünce vardır bizim millette, bir şey pahalıysa daha iyidir :D

AdaCoco

Pisi Pisi hakkında bir şey daha söylemek istiyorum, doğru düzgün topaklanmıyordu. Ondan önce Ever Clean kullanıyordum ama fiyatı çok yükselmişti. Mecburen Ever Clean'e geçtim. Kumlar neden bu kadar pahalı anlamıyorum :(

AdaCoco

Bu arada yanlış anlaşılmasın Ever Clean'den Pisi Pisi'ye geçtim sonra Ever Clean'e geri dönmek zorunda kaldım.