Kullandığınız En Kötü Kedi Kumu Hangisiydi

dilanbulent

Hep kedi kumu önerisi isteniyor. Bu sefer de bunu sormak istedim. Şu ana dek kullandığınız en kötü kedi kumu hangisiydi?

52 CEVAP

theyusra

vancat naturel... çok büyük umutlarla almıştım ama resmen bir hayal kırıklığıydı, bu kadar toz olamaz bir kumda kedim onun yüzünden hapşırmaya başlamıştı nefret ettirdi resmen.

Rgms

Garden mix
Reflex aktif karbonlu

Toz -çok çok fazla 🤦🏻‍♀️
Koku -koku oluyor 🤢
Topaklanma -eh işte, kötünün iyisi 🙄😒

simsek_sevval

Biokitty mırmır

pompompurin

garip gelecek çok övülüyor ama vancat aktif karbonlu. aşırı derecede toz çıkartıp kedimi öksürtüyordu. kedim kısa tüylü olmasına rağmen evin her yeri kum içinde kalıyordu. topaklanması da abartıldığı kadar iyi değildi, parçalanma oluyordu.

ayrıca pisi pisi de kötü bir kum. sokak kedisine geçici olarak kullanmıştım. fena koku yapıyor. küçük tanelisi temizlerken parçalanıyor ve içeride bir sürü kirli parçacık kalıp koku yapıyor. kalın tanelisi ise hiç topaklanmıyor. berbat.

ebrardogan

Daha önce aldığım hiç bir kumdan pişman olmadım

iAllMoon

@dilanbulent pisi pisi denedim ve ince taneli sabunlu olanı gerçekten çok iyi

septikbaykus

Reflex yazılmış ama reflex maviden çok memnunduk biz

Palyaco

Clearcat en kotusuydu

Elifsu17

offf magicsand. allah allaaah tam bir sis bombası duman şov

Damlavir

Kesinlikle Jungle kedi kumu.. Acayip tozutmasının yanı sıra kedim çişini yapınca hiç topaklanmıyor bildiğiniz kum gibi dağılıyor temiz kumun içinde.. Ve içinde iri taşlar var kürekten geçmediği için temizlerken kumun yarısı heba oluyor..

Reflex turkuaz renkli olan

Salihaylmz

Gizmo diye bir kum berbat ötesiydi hiç unutamıyorum haftasonu bir tek onu bulmuştum 2 gün zor dayandım o kötü kuma

pasakli_

ben sizler kadar tecrübeli değilim ama bu zaman kadar iki farklı kedi kumu kullandım
biri pum cat kokusuz
diğeri lindo cat lavanta

lindo cat pumcate oranla toz çıkarıyordu ancak sadece paketi dökerken diğerinde ise hiç toz yoktu. ikisi de güzel topaklanıyordu, koku konusunda lindo cat çok daha başarılıydı ancak bir süre sonra ev tamamen lavanta kokmaya başlayınca büyük hata yaptığımı anladım pum catle devam ediyorum

Pamuk12390

Feles sanırım :)

Kesinlikle orgakity hayatımda gördüğüm en kötü kedi kumu ne topaklanma var nede koku tutma sadece iyi yanı tozutmaması