Kullandığınız En Kötü Kedi Kumu Hangisiydi

dilanbulent

Hep kedi kumu önerisi isteniyor. Bu sefer de bunu sormak istedim. Şu ana dek kullandığınız en kötü kedi kumu hangisiydi?

52 CEVAP

dilanbulent

Goldlife aktif karbonluyu öneren çok kişi duydum.

GlsmKrpk

Pum cat ve woow .
Woow piyasadan çekilmiş sanırım

SerraYanmaz

Jungle leşş gibi

suleipek

Bence lindocat kullandıklarım arasında çok kötüydü topaklanma pek iyi değil sürekli dağılıyor üstüne kokuda çok oluyor.

Mika1881

Kesinlikle pumcat almayın arkadaşlar tamam tozutmuyor fakat hiç topaklanmıyo küreğe yapışıyor ve eve çok dağılıyor çok pişman oldum aldığım için

Firuzecik

Pumcat. Koku dayanılmazdı ve topaklanma berbattı. En memnun kaldığım bigcat pelet bundan sonra da sadece bunu kullanırım

GultenTIKIT

vancat aktif karbonlu