Mercy Mama Bozuk Mu?

Merhaba arkadaşlar ********tan daha önce sokak hayvanları için mama almıştım, severek yediler yeniden sipariş verdim ama bu sefer mama çok tuhaf kokuyor yanık kokusu gibi yoğun bir koku var. Bir de mamaların taneleri yarısı kahverengi yarısı da açık kahverengi sizce vermeli miyim kedilere?

10 CEVAP

Sindycan

normal kokmuyorsa vermeseniz daha iyi.

Bozuk büyük ihtimalle, Yaygın Mama markalarını kullanırsanız, Daha iyi olacaktır. 🌸

Zehranazz

Sanirim bozuk vermeyin siz her ihtimale karşı

Numune gelen mama normal kokuyordu ve renk farklılığı yok

Yok vermedim, iade edicem ama firmaya ulaşamadım. Aslında bilindik bir marka çoğu kişi bu siteye geçti mito zamlanınca. Ekşi sözlük de duydum ben de çok bilgi vardı. Araştırıp alırım her zaman, bir daha da almam. siz acaba hangi marka alıyorsunuz sokak kedileri için?

Sindycan

sokaktakilere jungle alıyorum bazen, pawmas almıştım genellikle yemediler. mito alacağım sanırım bu kez. fiyatlar sürekli artıyor ne yapacağımızı şaşırdık.

Sindycan

petlebide dr. sacchi var o da denenebilir.

Mamayı vermedim, riske girmem yani karınları doysun diye yanık mama vermem. Mama elimde patladı arıyorum iletişim olarak koydukları numarayı, asla ulaşılmıyor. 160₺ çöp. Asla bu siteden mama almayın sorun yaşadığınız zaman irtibata geçemiyorsunuz.

Bobur

********* daha güvenilir ve ilgili bu konuda. Hem tazelik garantisi de veriyorlar.

Bobur

micho-mito