Kedi Karınca Yerse Birşey Olur Mu?

Seymamila

Kedim sanırım karınca yemiş mamasını masaya koyuyordum oda oradan çıkıp yiyordu arkadaşım gece çıkamaz sanıp yere koymuş karınca doluydu sabah kalktığımda büyük ihtimale yedi birşey olur mu zararlı mı

7 CEVAP

Seymamila

Parazit hap tedavisi gördü veteriner karma aşı yapıcaz dedi parazit aşısı demedi sanırım hapla yaptı parazit tedavisini

buusracikk

Benim kedilerime de hap verdi veterinerimiz eğer hapın etkisi geçmediyse sorun olacağını zannetmiyorum

Seymamila

Teşekkür ederim 😺

Renklipati

Genellikle kediler karınca olunca mamada yemiyor lar,sokak canlarından biliyorum asla karınca varsa mamada yanaşmıyor lar belki sizinde yememiştir..yesede aşıları varsa sorun olmaz parazit aşısı

Renklipati

Tamamdır ozaman parazit hapı yutmuş bişey olmaz ama zaten yememiş tır kolay kolay yemezler öyle

Basakdd6

Parazit hapı ya da aşısı varsa bir şey olmaz

simbakedi

benimki karincalari sadece izliyor belki sizinki de oyledir. yalayip biraktigi da oluyor sadece hic yemiyor yani :D sinek vs affetmez ama yakalayana kadar birakmaz. ic parazitini duzenli yaparsaniz sorun olmaz afiyet olsun kedise