4 Yıldır Baktığım Kedimi Barınağa Vermeyi Düşünüyorum

offidete

4 yıl once sahiplendim kedimi. onu çok seviyorum, resmen yaşama sebebim o benim. ama normal bir kedi değil, 4 yıldır her gece istisnasız bagırıyor 4 yıldır biz uyku uyuyamıyoruz. ben taşındım, elbette alışma dönemi oluyor anlıyorum, ama binayı yıkıyor, normal kedi bağırması değil resmen çığlık atıyor. hiçbir sağlık problemi yok, çok sağlıklı. kısır. tüm aşıları hep tam, 3 aylıkken de böyleydi simdi de böyle yani. ben artık mantığımla düşünüp kedimi onu aldıgım barınağa geri vermek istiyorum. cins kedi (ankara kedisi barınağı diye aratırsanız çıkar hatta) barınağı, geri alabileceklerini söylediler. bunları yazarken ağlıyorum, saatlerdir ağlamaktan yüzüm şişti ama artık kendimi de düşünmem gerektiğini düşünüyorum. yine de akıl almam gerek biraz çünkü kolay bir karar değil. siz yerimde olsanız ne yapardınız? kedimi hala cok seviyorum ama gercekten ne sağlık kaldı ne huzur

63 CEVAP

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Pablo da ilgi seven bir böcek her gece ki özellikle sabaha karşı benzer şeyler yaşıyoruz.
Ör. Sabah 5:30 da birlikte güneş batışı izliyoruz.🥰

Kabahat bende bebekliğinden bu yana o kadar ilgi gösterdim ki o da alıştı. Şu an bile neler yapıyor bir görebilseniz😊 Misal gündüz de sürekli konuşur. Belki az az ilgi azaltsanız, yatmadan önce sıkıca yorup, oynatsanız ve sakinleştirici bir destek alsanız.

pablopicasso

Tekrar olmuş, bağlantı problemi sanırım🥶🥶🥶

pisiannesii

yapacağınız şey çok basit, kedinizi bol bol oynatacaksınız. enerjisini atacak ve yorulacak. veteriner kontrolunde sakinleştirici malt vs de başlayabilirsiniz belki. barınağa vermek falan bunlar bir evcil hayvan sahibi için seçenek olmamalı diye düşünüyorum. tabii bu benim fikrim.