4 Yıldır Baktığım Kedimi Barınağa Vermeyi Düşünüyorum

offidete

4 yıl once sahiplendim kedimi. onu çok seviyorum, resmen yaşama sebebim o benim. ama normal bir kedi değil, 4 yıldır her gece istisnasız bagırıyor 4 yıldır biz uyku uyuyamıyoruz. ben taşındım, elbette alışma dönemi oluyor anlıyorum, ama binayı yıkıyor, normal kedi bağırması değil resmen çığlık atıyor. hiçbir sağlık problemi yok, çok sağlıklı. kısır. tüm aşıları hep tam, 3 aylıkken de böyleydi simdi de böyle yani. ben artık mantığımla düşünüp kedimi onu aldıgım barınağa geri vermek istiyorum. cins kedi (ankara kedisi barınağı diye aratırsanız çıkar hatta) barınağı, geri alabileceklerini söylediler. bunları yazarken ağlıyorum, saatlerdir ağlamaktan yüzüm şişti ama artık kendimi de düşünmem gerektiğini düşünüyorum. yine de akıl almam gerek biraz çünkü kolay bir karar değil. siz yerimde olsanız ne yapardınız? kedimi hala cok seviyorum ama gercekten ne sağlık kaldı ne huzur

63 CEVAP

fumigo

Çok üzüldüm. Barınağa vermek ile onu ölüme terketmek arasında bir fark yok. Olduğu gibi kabullenmek gerekiyor.

fumigo

Feliway diye bir ürün bar deneyin çok iyi geliyor

DilekTus

Merhaba her insanın sabır eşiği tabi farklıdır. ama uyurken kulak tıpası kullanabilirsiniz.
4 kedim var Miyavsu gece dolap üstünden karnımıza atlar, İsmet 2 dk sevdirmek için ısırarak uyandırır (uyku içinde uyandırması sorun değil bari uykumuzu açtı bir 10 dk sevdirsin) Aslan kapılardan kafamıza atlar tabi omzumuz tutunma çabasıyla çizik içinde ve Çaki gece yarısı suratımıza tokat atar arka arkaya 2,3 pati darbesi eşim ve ben çalışıyoruz başta anlattığım her detayı gülerek karşılıyoruz. Zaten artık bu anlattıklarım rutine bağladı biz bu curcuna içinde uyumaya devam edebiliyoruz.