Engelliyim Ve Bir Köpek Arladaş Arıyorum (Küçük Irk)

Merhaba engelimden dolayı bir dost edinme kararı aldım. Tek kolumla kaldırabilecegim apartmana uygun bir arkadaş yardımlarınızı bekliyorum. King Charpes ve Shih Tzu en uygunuymuş fakat karaktersizler ücret karşılıgı diyor mal blmı bunlar dedigimde engelliyorlar. Sesimi duyun lütfe

133 CEVAP

Tek kolla kaldırma konusuna gelirsek bir kömür torbasını tek kolla taşıyabilen insanım.. Golden bende isterdim fakat ailemin sınırları var. Safkan yada melezde olsa erkek king charles yada erkek shih tzu anca kabullendiler. Belki bu kadar yazdıklarım size anlamsız ve saçma geliyor fakat kendimi ifade etmekte zorlandıgımın farkındayım

Petsbook neden açılmıyor bilgisi olan var mı ? İsleminiz yapılıyor lütfen bekleyiniz ekranında kalıyor

Sebooo

yuva arayanlardan takip ederek bulabilirsiniz sanırım.

Sirinkedisever

İlanı dün verilmiş DÜNYA TATLISI bir Shih-tzu (sanırım ücretsiz arayarak sorabilirsiniz)http://www.petcim.com/kopek-shih-tzu-yavrumuz-ilandetay-6849

Sirinkedisever

Buna da bir bakın; http://www.petcim.com/kopek-cesit-cesit-chihuahua-yavrularimizin-***********-ilandetay-6841. ücretli olabilir ama yine de bi şansınızı deneyin çok tatlı çünkü. :3

Sirinkedisever

:D Keşke alabilsem.. :D

Sirinkedisever

Hmm anladım

dilamutlu

Kedileri seviyorsanız eğer bakımı sizin için çok daha kolay olacaktır. Köpek bakımı zordur

Sirinkedisever

Cok tatlı bir pomereyanlı bulmuştum ama yine disiydi :((

KedimVar

Evet! Dollfacepersian çok haklı. Kısırlaştırılmış bir dişi alın. O zaman böyle bir sorununuz olmaz. :))

Alfam

Dişilerdeki bu sorun için kısırlaştırmak yeterli özel gün sorunu olmadan bile zaten cinsiyet fark etmeksizin kısırlaştırmak daha mantıklı

Sirinkedisever

Bence de Parcaliumutlu haklı sırf engelli diye yavru vermemek gibi birşey olmaz. :P O insanlar da engelli olmak istemedi siz bu yüzden onları kötüleyemezsiniz. Evet,eminim size de küçük ırk erkek bir köpek bulacağız :))

KedimVar

Yanlış anlamayın ama Bana pek inandırıcı gelmedi veterinerden yavru Cavalier King Charles bulmanız. Neyse...