Engelliyim Ve Bir Köpek Arladaş Arıyorum (Küçük Irk)

Merhaba engelimden dolayı bir dost edinme kararı aldım. Tek kolumla kaldırabilecegim apartmana uygun bir arkadaş yardımlarınızı bekliyorum. King Charpes ve Shih Tzu en uygunuymuş fakat karaktersizler ücret karşılıgı diyor mal blmı bunlar dedigimde engelliyorlar. Sesimi duyun lütfe

133 CEVAP

Sebooo

günlerdir sorunuz top başlıklarda..gerçi bazı arkadaşlar yazmışlar ama özellikle tek ırk erkek eğilimli olmanız beni de rahatsız etmeye başladı.Bir sürü insan bir çok siteden link paylaşmış kapsamlı arama yapmış. yaptığınız tek şey mesaj atıp dönüş beklemek. kendi köpeğini sahiplenmiş biri olarak sizi samimi bulmuyorum. kimse mesajınıza dönüp engellisiniz diye size köpeğini vermez. ikna etmeniz lazım. hem aileniz cok sıcak bakmıyor hem engellisiniz hemde çok istekli göremedim. ben olsam vermem açıkcası biri sırf mesaj attı diye bence siz oturup tekrar düşünün. başkalarının sana köpek iyi gelir demesi sahiplenme sebebiniz olmamalı.

Gözde ilk SANA cevap vereyim.. Para sorun degil köpegi bende alırım ama köpek alırsam İnsanlıktan çıkarım demek istedim. Bunun sana dokunan tarafı neydi bilmiyorum yoksa senin para verip mal satın alır gibi can satın alman mı ? Mesajlarda duruyor

Yaşın kaç bilmiyorum fakat ENGELlİ diye köpegimin yavrusunu yavrusunu verme... gibi bir cümle seni küçültür. Bunu yapma

KedimVar

Benim anlayamadığım size bir sürü köpek (yavru, genç, yetişkin) bulmuşlar fakat siz dişi istemediğinizi söylediniz. Sonra da erkek bulduk. Ama siz sadece mesaj atıyorsunuz. Bana çok da istekli gelmediniz gerçekten. Tam aradığınız gibi bir köpek bulup sırf mesaj atmak gerçekten ilginç. Arasanız, tamam aramak istemiyorsanız whatsapp tan mesaj atsanız belki şu an çoktan bir köpek sahiplenmiştiniz.

Sirinkedisever

Evet, ada abla haklı :( İstediğiniz köpeğe sadece mesaj attınız belki sahibinin işi vardı size bakamicak ve sizde köpeğinizi sahiplenemeyeceksiniz :((

Sirinkedisever

Sebooo haklı..

KedimVar

http://www.petarkadas.com/grup/4853/forum/konu/142128
Zaten kendisinin daha önce bir maltese i olmuş sanırsam :)) vet ten King Charles aldığına inanmadığım gibi buna da inanmadım aslında. :)) öylesine konu açıp, insanları uğraştırıp sonra da tamam ben buldum diyenler gibi geldiniz.

#Sirinkedisever Yuva arayanlarda gördün degil mi ? O sabah geldi. Maalesef dişi

KedimVar

Bence kafanızı takmayın dişi de olsun. Bakanlar Nasıl bakıyor o Zaman? Zaten 6 ayda bir 21 gün sürüyor diye biliyorum çok da değil.
İsterseniz bunu okuyun http://www.*************.net/kopeklerde-regl-donemi.html

Hadi hep birlikte bir de bu yazıyı aileme kabul ettirelim

Bunu bilmiyordum..Fakat ne bileyim erkek köpek daha cazip geliyor bana.. Ben mesela çocugumun bile erkek olmasını isterim.

Sirinkedisever

Bence bir farkı yok, aileniz neden kabul etmiyor ki???

KedimVar

Bu bulduğum çok iyi. Hem Cavalier King Charles Spaniel (tricolor) hem de erkek.
https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/50571-oglumuza-iyi-bir-yuva-ariyoruz