Engelliyim Ve Bir Köpek Arladaş Arıyorum (Küçük Irk)

Merhaba engelimden dolayı bir dost edinme kararı aldım. Tek kolumla kaldırabilecegim apartmana uygun bir arkadaş yardımlarınızı bekliyorum. King Charpes ve Shih Tzu en uygunuymuş fakat karaktersizler ücret karşılıgı diyor mal blmı bunlar dedigimde engelliyorlar. Sesimi duyun lütfe

133 CEVAP

gozdecoskn

Çok komiksiniz gercekten. 1. si üslubunuza dikkat edin. Neden bu kadar asabisiniz? ben Herayı satın aldıgımı diğerini de sahiplendiğimi saklamıyorum :) Aradıgınız şey King Charles :) ücretsiz sahiplendirme sayısı gercekten az. Benim size söylediğim birisi bana engelliyim king charles istiyorum dediğimde. aa bana msj attı veriyim hemen demeyecegim.
Parcaliumutlu 13.08.2017 17:15:18

Merhaba bende King charles arıyorum. Bana bilgi verir misiniz ?

gozdecoskn 14.08.2017 08:55:12

Merhaba ne konuda bilgi

Parcaliumutlu 14.08.2017 09:19:06

Dönüş yaptıgınız için çok teşekkür ederim. Ben engelim dolayısı ile köpek dost edinme kararı aldım. En uygun türler King Charles ve Shih Tzu oldugu söylendi. Ama ben hiç bu türlerden bulamadım

Parcaliumutlu 14.08.2017 09:20:48

Siz nerden ve nasıl buldunuz acaba

gozdecoskn 14.08.2017 12:41:23

merhaba satın aldım izmirden. diğer köpeğimi de sahiplendim ama onada ücret ödedim eşyaları için. king charles için (saf kan) ücretlendirme olmadanbulmanız cok zor.

Parcaliumutlu 14.08.2017 13:01:13

King Charles dostunuzun yavrusu dogma ihtimali var mı ?

Parcaliumutlu 14.08.2017 13:02:20

Esyalarına, aşılarına bakımlarına tabiki ücret öderim fakat dostlarımızı para karsılıgı almak ne bileyim tuhaf geliyor bana (yanlış anlamayın)

gozdecoskn 14.08.2017 16:39:13

suanda yok 2-3 yasından önce düşünmüyorum. her ikisini de. para karsılıgı almak tuhaf geliyor olabilir ama ırk pahalı malesef. sahip arayan herhangi bir yavruyu tercih edebilirsiniz.

Parcaliumutlu 14.08.2017 16:41:52

Ailem sadece bu türlere izin verdi. Ben aslında golden istiyordum. Yavru düşündügünüz zamanlarda aklınızda bulunsan ? Bana bu iyiligi yaparsınız diye umuyorum.

gozdecoskn 14.08.2017 16:49:47

Malesef yavrularım için sırada o kadar çok kişi var ki size söz veremeyeceğim. Bir de tanıdıgım kişilere sahiplendirmeyi tercih ederim :) sitede ilanlar var umarım bulursunuz

Parcaliumutlu 14.08.2017 17:11:01

Tabi kesinlikle öyledir. Yada sizler gibi para karşılıgı satın almak en dogrusu

gozdecoskn 14.08.2017 17:12:47

ben aldıgım yerin irtibat nosunu verebilirim. ya da bu cinsin ırk dernegine üye olun belki birisi verir.

Parcaliumutlu 14.08.2017 17:15:52

Elit'te üyeligim var. Ya sıkıntı yok gerekirse 30bin desinler bu saatte alırım ama beklicem.para ile can almak yerine gerekirse köpekten vazgeçerim. Size iyi günler

gozdecoskn 14.08.2017 17:17:56

sizinde ne dediğiniz belli diil hem 30 bine alırım diyorsunuz hem almam vazgecerim?? umarım istediğiniz gibi bişey bulursunuz.

gozdecoskn 14.08.2017 17:18:06

iyi günler.

gozdecoskn

mesajlasmamızı paylaştım :)

Sirinkedisever

Çoooook sevindim :)Eminim iyi bakarsın :))

Sirinkedisever

Bana ds öyle geliyor ://

gozdecoskn

bir diğerinde de görme bozukluğu.

gozdecoskn

Her tarafa baska üyelik baska engel yazıp ücretsiz köpek sahiplenmeye calısıyordan ileri gitmiyor benim fikrimce. pahalı ırklar seçiyor. para ile kesinlikle almam diye sürekli belirtiyor.

esracngz

@dollfacepersian sizi fazla optimist buldum. konuya ilk defa dahil olan birisi olarak. ücretsiz köpek toplamaya çalışan birisi gibi bu arkadaş.zaten yalan söyleyen insanlar aynı şeyleri sıklıkla tekrarlar. cover etmek istedikleri yönlerdir aslında bu.

dollfacepersian

Gozdecoskn
O 14 sayfa ilan arayan,vaktini ayıran benim.Bu 14 sayfa haricinde de ilanlar aradım ve buldum.Yanlış bakmadıysam kimse benim kadar zamanını ayırıp konuyla ilgilenmemiş. Yani en çok zaman ayıran benim,zamanımın çöpe gittiğini de düşünmüyorum. Konu sahibinin yazdıkları yalansa da kendi bileceği iş. Ben herzaman yaptığım gibi bir insana yardımcı olmaya çalıştım. Maltese olayı ve bu olay birbirleri ile çok çelişiyor. Bu kadar şeyden sonra yardımcı olmayı bırakacağım,elimden geldiğince yardımcı oldum diye düşünüyorum zaten. Teşekkürler
Esracngz
Optimist değilim,sadece internette çok fazla tanımadığım insanlar hakkında olumsuz şey varsa ve bundan emin değilsem ihtimaller üzerinde duruyorum. İlk başta olumsuz bir şey yoktu bu konu hakkında,bende her zaman yaptığım gibi bir insana yardımcı oldum. Üstte yazdığım gibi durum böyle iken yardımcı olmaya devam etmeyeceğim

gozdecoskn

dollfacepersian zamanının çöpe gidip gitmediğinin kararını verecek olan sizsiniz. Örnek olarak verdim. siz belki ilan bakarak zaman AYIRDINIZ.Ben ciddiye alıp mesajlarını yanıtlayarak ya da konuya dahil olarak zaman HARCADIM.

umarım bulabilirsiniz

minnoskoss_123

Soru 2017de sorulmuş. Niye gündeme getirdiniz:D (Bu arada olaylar karışmış ben bu işin sonunu merak ediyorum:D)

Tam1cat

Ay ben de hiç üşenmedim okudum. Keşke nolduğunu biri çıkıp açıklasa :D