Schottish Fold Cinsi İle İlgili Yapılan Haberler

miasugok

Arkadaşlar bu haberler beni gerçekten çok etkilemeye ve üzmeye başladı:( lütfen gerçekten bilen biri cevap versin bu haberler doğru mu:( çok üzülüyorum acı çekiyor olma ihtimalini düşününce.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.birgun.net/amp/haber-detay/scottish-fold-cinsi-kedilerin-sakin-gorunumunun-sebebi-belli-oldu-185471.html

65 CEVAP

miasugok

@kedimvar, bu konuyu okumamayı tercih ediyordum ama bugün dayanamadım. Size bir şey soracağım, hastalıktan nasıl şüphelendiniz yani belirtileri nelerdi?

miasugok

Araştırıyorum dediğiniz ürünü teşekkür ederim

miasugok

Anne altından aldım ben de ama düzenli olarak kedilerini çiftleştirip satan bir aileden aldım yani yetiştirici de diyebiliriz. Annesi scottish babası british romeonun. Ben gimcat kullanıyorum ama gimcatin eklemlerle ilgili bir ürünü yok sanıyorum o yüzden baphear deneyeceğim ilk fırsatta sağolun

KedimVar

Ki zaten bence Romeo'da böyle bir sorun olsaydı gittiğiniz vet anlayıp söylerdi.

miasugok

Romeo bir yerden atlarken baya uzun süre düşünüyor ne yazıkki. Hatta bi ara bu o düşünme süresi o kadar uzundu ki, ben de onun inip çıkmasını kolaylaştırmak için yüksek yerlere yastıktan kuleler yapmıştım. Mesela dört aylık bir kedi tezgaha zıplayabilir mi bilmiyorum ama romeo zıplayamıyor, önce sandalyeye, sonra masaya, sonra da tezgaha çıkıyor. İnerken de aynı şekilde iniyor. Yatağıma da zıplayamıyor ki yatak tezgah kadar yüksek değil. Pikeye tırnaklarını geçirip tırmanabiliyor sadece. O yüzden bizde de sorun olabilir sanırım, ayın 16sında gideceğim veterinere öyle yazıyor aşı takviminde. O zaman soracağım. Konuya tamamen soruma yönelik akıllı mantıklı bir cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Gittiğimde durumu bildiririm size de.