Kedime Yanlış Teşhis Konuldu Sırf Para İçin

Marlo

Oğlum marloya götürdüğüm bi veteriner fiv testi yaptı pozitif dedi bizi kandırmıs paniğimizden faydalandı uzun bi tedavinin olacağını söyledi ve benimle birlikte bi kaç kişiyi de mağdur etti onlardan bulaşmıştır die maddi manevi bizi mahvetti sizce ne yapayım veterinerler birliğine şikayet etsem nasıl bi yol izlemeliyim

15 CEVAP

Feronia

Sırf veterinere gitmiyorum diye bana köpeğime kötü baktığımı söyleyen, veterinerin her dediğine inanıp her önerdiğini iyi kabul eden "arkadaşlara" gelsin!

dollfacepersian

O veterinerin adını adresini başka bir konu açarak paylaşabilir misiniz? Başka canlarında oraya gidip zarar görmemesi için

dollfacepersian

Gerçekten şok oldum, nasıl bir veteriner bu. Para için birçok şey yapanı gördüm ama fiv gibi ağır zor bir hastalığın var olduğunu söyleyeni ilk defa görüyorum. Onunla devam etseniz belki de kediniz hasta olmadığı halde ağır bir tedavi gördüğü için vücudu kaldıramayabilirdi. Gerçekten çok korkunç, çok şükür fark etmişsiniz. Marlo böyle ilgili dikkatli onu çok seven bir sahibi olduğu için çok şanslı:)
Uzun yıllar birlikte olursunuz umarım:)
Neler yapabileceğiniz hakkında maalesef bilgim yok:(

eltarcin

Aman veterinerler çok biliyor!

akitalove

Yazik yaa çocuk resmen denek olarak kullanilmiş gibi geçmis olsun gercekten bencede veterinerin ismini verin kimse gitmesin oraya

dollfacepersian

Şöyle ki veterinerlerde yapılan virüs testleri yanlış sonuç verebiliyor. Başka bir yerde tekrar baktırıp negatif sonuça mi ulaştınız acaba? Kandırdığını nasıl anladınız? Biraz daha detay verebilir misiniz?

Marlo

Ben baska veterinere gideceğimi söyeldim testin fotosunu istedim negatif siz dedim nasıl negatif bi teste pozitif dersiniz ?? Yok bu kitler yeni geldide ingilizcem yeterli değil anlamadım resmen kıvırmaya basladı bugün firma yetkilileri gelmiş onlara sormus onlarda fiv değil demiş vs vs böle bi sacmalık olablirmi??gidicem bugün baska bi veterinere ama fiv değil adam bizi kandırdı resmen

Marlo

Ağzında bi lezyon var ama kesin bi tavırla fiv teşhisi koymak bence büyük hata

Marlo

Bi insanın hastaneye gidip doktordan siz aidsiniz demesi gibi sonrada sizi arıyor bi yanlıslık olmus diyor ama sizden bi güzel iyi bi ücret alıyor ve kafasına göre tedavi uyguluyor ve bu tedavilerin süreceğini vs vs söylüyor

Marlo

Tamamen tecrübesizliğimizden ve paniğimizden faydalandı

MiaDamlaa

Hangi veteriner bu belki giden vardır bilgimiz olsun bizimde

sekersoytolga

Şehir ve vet bilgisi verir misin,insanlar ordan uzak durması gerektiği konusunda yardımcı olmuş olursun. Ayrıca tabiki şikayet et,ama bunu kanıtlayabilir misin ? Atıyorum ilaç verdi onun için onun faturası falan filan. Kanıtlayamazsan anca uğraştığınla kalırsın büyük ihtimalle. Nolur elimde kanıtlayabiliceğim şeyler var de ve sonuna kadar uğraş. Bildiğim kadarıyla İzmir’de bu tarz vakalardan dolayı mühürlenen vet klinikleri var

Marlo

Çok tesekkürler yorumlarınız ve dilekleriniz için

Marlo

Başka bir veterinere gittik gerekli olan testler yapıldı sadece bagsıkılıgı düştüğü için ağzını da bir lezyon var ona uygun tedaviye başlanıldı Ama şu günlerdir çektiğimiz sitres ve üzüntü bizi mahvetti..maddi manevi yıprandık..ve benimle birlikte iki kişi daha malesef neyse geçti çok şükür en azından netleşti bir şeyler Ben İzmir’de yaşıyorum bu veteriner İzmir karataş’ta asansör yolu üzerinde cadde üstünde adı animal !!!!!

Marlo

Bize büyük tecrübe ve ders oldu artısı beni kedi bak bakımı konusunda daha bilinçlendi de kedi hastalıklarına eminim o veterinerdan daha iyi biliyorum şu anda çünkü günlerdir okumadım hastalık girmedim site izlemediğim video kalmadı