Hayvanınızı Nereden Aldınız Sokak,Pet Shop, Barınak

Anket

Sokak
(39 oy)
Pet shop
(8 oy)
Barınak
(7 oy)
Toplam (54 oy)

Nereden Aldınız

40 CEVAP

Reyyanhan

ALEYN ne içiyorsan söyle biz içmeyelim ondan ..

aleyn

anket başlığı oldugu için sabote etmemek adına uzun uzun yazmak istemiyorum ama zaman içinde kedi sahiplenmekle ilgili görüşlerim değişti eğer bi hastalıgı sorunu yoksa, özel bi bakıma ihtiyacı yoksa sokak kedilerinin sokakta bakılması, barınacak yer yapılması, beslenmesi vs nin onlar için daha iyi oldugunu düşünüyorum. şu anda da bu şekilde sokakta baktıgım biçok kedi var.. ben kedimi sütten kesilince aldım bi sorunu yoktu annesi de iyi bakmıştı, eve alarak ona iyilik ettiğimi düşünüyordum, fakat vahşi bir kedi, özgürlüğüne çok düşkün, sokakta belki daha az yaşardı ama daha doğasına uygun yaşamış olurdu.. bu yuzden..

akitalove

Petarkadaştan sahiplendim

zeynepgurgen

Sokakta bulan dünya iyisi bir hanımefendiden sahiplendim. :)

dollfacepersian

Cevabım sanırım hoş ve takdir edilesi olmayacak ama önemli değil.Oğlumu 8 aylık iken eski ailesinden ücretli sahiplendim ve hayatımda aldığım en iyi karar olduğunu düşünüyorum

zeynepgurgen

@Olcay34 Teşekkür ediyorum. :)

Bahçede baktığım kedi oldu yavruları da sahiplendirmistim iki tane kalmışlardı birisi ishaldi veterinere goturduk ama kurtaramadik kendi kedimi annesiz diye ikna ettirdim ve mutluyuz :D

SelinTuksal

4 ünü de sokaktan sahiplendim...

martha

petshoptan sahiplendim

yasement

Sokaktan sahiplendim. Annesini ve teyzesini de bahcemde ben buyutmustum. Annesi biraz gec hamile kalmisti, oglum kis sogugunda hasta olmustu. Bu vesileyle ailemize katildi. Sukurler olsun.

BeyzaElmas

petshop aracılığıyla ücretsiz olarak sahiplendim.tanıdığının yavru kedisi varmış ve vermek istiyormuş o da bize verdi.

Hilakyol

Tabikide sokaktan aldım.
Çok kötü bir haldeydi bende hemen alıp eve getirdim :-))

aleyn

önemli değil açıklamadan öyle yazdıgım için haketmişim ben de:)

Bu site aracılığıyla sahiplendim. İlanda annelerinin bir binanın bodrum katından kovulduğu ve kalan 4 yavrunun açlıktan devamlı ağladıkları yazılmıştı. İlanı görür görmez 2sini sahiplendim. Diğer 2si de benimle aynı gün arayan bir aileye sahiplendirilmişti :)

nyancat

Bir petshoptan ücretsiz olarak sahiplendim (hayvan satışı yapmıyor eşya satıyordu sadece) onu ilk gördüğümde çenesinin altında kocaman bir damla suyla gözleri kısık kısık bakıyordu çirkin güzeli benim kızım uzun süredir kedi sahiplenmek istiyordum ve ilanlara falan bakıyordum ve hep olumsuz geri dönüşler alıyordum gökte ararken yerde bulmuşum gibi oldu iyiki sahiplenmişim