Hayvanınızı Nereden Aldınız Sokak,Pet Shop, Barınak

Anket

Sokak
(39 oy)
Pet shop
(8 oy)
Barınak
(7 oy)
Toplam (54 oy)

Nereden Aldınız

40 CEVAP

ecetuqce

Sahaftan sahiplendim :)

Kjw

Bu siteden sahiplendim,hatta sırf ilan sahibine yazmak için üye olmuştum,o hesabı hiç kullanmadım kaldı köşede***

muezzagumus

Ben de bu siteden sahiplendim. Çok tatlı bir kızım daha oldu.

onurtemiz

Cattery'den aldım. Avcılar da güzel bir aile. Butik kedi üreticisi ama bu bildiklerimizden değil. Anne altı diyebiliriz

nyssa

petshop dan sahiplendim,,ama iyi yapmışım yaa

aleyn

yavruyken sokaktan sahiplendim kedimi çok seviyorum ama bugun olsa yapmazdım.

deniz_berkan

malesef eşimin ısrarı üzerine cins kedi sevdiği için ücretli sahiplendim...

Sokaktan aldım bir akşam üstü karşıma çıktı aniden be beni de evine al diyen gözlerle bakıyordu o bakışlara kayıtsız kalamadım... iyi ki de almışım hayatımızın bir parçası, evimin bir ferdi artık.

pinarcaya

Internette sahiplendiren birisinden sahiplendim.

pongul

1ini arkadaştan hamileliği sebebiyle sahiplenme, 1ini internetten sahiplenme, diğerlerini geçirdikleri hastalıkları bilerek ve bilmeyerek ücretli olarak tanıdıklar ve internetten sahiplenme ve iyileştirme.