Hayvanınızı Nereden Aldınız Sokak,Pet Shop, Barınak

Anket

Sokak
(39 oy)
Pet shop
(8 oy)
Barınak
(7 oy)
Toplam (54 oy)

Nereden Aldınız

40 CEVAP

zeynepgurgen

Cevapları okurken istemsizce gülümsüyorum. Ne kadar çok güzel insan var burada. Duygulandım vallahi. Hepinizin yüreğine sağlık. :))

Hilakyol

Şeyi anlamiyorum petshoptan alip iyiki oradan aldim tiribine girenleri..(hayir bir hayvani satin almak nedirr?) sirf bu yuzden petshoplar artmaya devam edecek hayvanlar kafeslerde satilmaya devam edecektir

Nurbaran

Sırf yeğenine hediye olsun diye küçük bir çocuğa veren hocam daha fazla bakamayıp okulun bahçesine bıraktı ordan aldım

zeynemila

Sokakta buldum annesi ölmüştü

Mariana

durakta otobüs beklerken bir dedenin kucağında gördüm sahiplendim :) plansız bir şekilde

eltarcin

2 haftalıkken okulun bodrumunda bulmuştum. Çok ani olmuştu...

Arya45

Kömürlüğüne yavruladi diye anne kediyi kavup yavruları da yan bahçemize atan (daha önce de komşunun horozunu öldürüp köpeklerime iftira atan, horozu ölen komşu ile bu sebebten küs olmamız ve yavruların küs komşumuzun bahçesine atılması! Kalan tek yavrunun aglamalarina dayanamayıp baska komsunun yardimiyla bu minnaka ulaşmam. Anne kedi diğer iki yavrusunu götürmüs sanirim gözleri kapalı olduğu ve cılız kaldığı için sahiplendiğim yavruyu bırakmış.

Mischka

Sakat yavrular doğuran yașlı bir ankara kedisi olan annesinin yașayan 2. Yavrusu Mischka. Internet üzerinden ücretsiz sahiplendirme ilanlarında denk geldik, besleme yapan güzel yürekli bir anne kızdan sahiplendik. Fotoğraflarda ufacık cılız, pörtlek gözlerinde ürkek bakıș.. aniden karar verip gidip aldık. Iyi ki ona denk gelmișiz, canımın içi evlat.

Reyyanhan

ALEYN bana sorsalar kapalı 100 yıl mı özgür 1 yıl mı . 1 yıl ı seçerim bende. Ama bir yandan da dusunuyorm sokakta aç susuz soğuk ve acımasız insanlar içinde hayat mücadelesi vermeleri de üzüyor beni. Ama kendi kizlarimi n pencereden dışarı uzun uzun diğer kedilere bakmaları camdan çıkmaya çalışmak istemeleri ve başarısız olunca o mutsuz halleri tarifsiz bir acı vermiyor değil. Sen ilk yorumunda seviyorm ama pişmanım hakim bey yazınca ben çelişkiden ötürü ve açıklama yapmadan yazmana anlam veremedigimden dolayı oyle yazdım . Özür dilerim

Feronia

Petshoptan almak zorunda kaldım, pişmanım.

kedilimadam

İkisini de bu site vasıtasıyla sahiplendim.

Anonymus827062

İkisini de bu siteden sahiplendim

Emrondre

Sokakta bulan hayvanları seven dünya tatlısı olan evli bir çiftten sahiplendim kızımı iyiki karşıma çıkmışlar ,evlerini kimsesiz sokak hayvanlarına açan iyilik melekleri iyiki varlar

Friolero

Köpek barınağına gitmiştim. Herhangi bir sahiplenme amacım yoktu. Ziyaret gibi bir şeydi. Sonra oraya kocaman bir kolinin içinde 4 yavru geldi. Anneleri ölmüş. Barınak çalışanları aralarında konuşuyorlardı "bu kedilere geçici yuva bulduk ama çok uzak nasıl götürücez" diye. Ben de "ben götürürüm!" Diye atladım. Sonra yolda bunlar böyle ciyak ciyak ağlıyolar 4 kardeş birbirine sarılmışlar. Birini kurtarsam kârdır diye düşündüm. Hiç seçmeden, Elimi kolinin içine attım hangisi gelirse.. Neko geldi :) canım kızım, iyi ki birbirimizi bulmuşuz.

  1. Kedim ise bu siteden :)

Anonymus827062

O senin güzelliğin zeynepgurgen;)