Çok Acil Yardım

Sudetina

Yavru köpegimin bogazında bir delik var daha bu gün fark ettim bag evinde oldukları için diyer kardeşleri sağlıklı Allah'a şükür ama bu yavrunun ilk nefesinde sorun vardı nefes almasında yani solunum yolunda nefes alamıyordu onun için aşı vuruldu şimdide Boğaz'ı delinmiş su içince salyası o delikten akıyor ve iltap var ilaç versem sorun olurmu yada bir çözüm ama çok acil lütfen yardım annesindende daha ayıramıyorum dişleri yok onun için yanımda deil lütfen acil yardım

72 CEVAP

Sudetina

Tam gırtlagında delik var çardın da farenin büyüklerine deniyor bizim buralarda

AyseBerraAydin

Ama bu çok ciddi birşey bir kabız bir ishal değil ki delik nedir arkadaşlar !! En olmadı veterineri eve çağırın. Kaba olduysa özür dilerim.

Sudetina

Cardın olamaz anneleri yaklaştırmaz.

Sudetina cevap verirsen yardımcı olabileceğim

Sudetina

Sert olması boş kimse KB küçüğüm diye sesim çıkmaz da sanma Ayşe berra okumadan cevap vermeyin kimseyle uğraşamam bu kadar sıkıntının içinde hayvanım gecen gün elimde ölüyordu şurda insanını soru soruyoruz insan olmayanla muhattap olmam kesinlikle heyecanlara hakaret etmiyorum böyle insanlara hayvan dersek ayıp ederiz herkesten tekrar özür dilerim Ayşe. Berra hariç. (ÖZÜRÜ NİYE DİLİYOR DERSENİZ KONUDAN ÇIKTIĞIM İÇİN)

Sudetina

Gırtlagında

Siz nasıl gördünüz deliği

Sudetina

Mehmettürkoglu gırtlagında

Hayır ağzının içinden gördünüz değil mi?

AyseBerraAydin

Sudetina ben ne dedim Allah aşkına? Yemin ederim gittikçe sacmalaşıyo buralar. Küçüğüm falan şeylerini de anlamadım. Emin olun sizden küçüğümdur. Ne dediğiniz bile anlaşılmıyor. Köpeğinize sağlık dilerim acilen umarım hemen iyileşir.

Sudetina

Ayşe berra aydın mesajı görmemişim KB'yın çok sinirlendim konu hayvan olunca sinirlenmem çok kolay oluyor

Sudetina

İnş

Sudetina bırakın onu yavru daha önemli

Sudetina

Ağzını açmama izin vermiyor ama ağızı delikten gözükmüyor