Çok Acil Yardım

Sudetina

Yavru köpegimin bogazında bir delik var daha bu gün fark ettim bag evinde oldukları için diyer kardeşleri sağlıklı Allah'a şükür ama bu yavrunun ilk nefesinde sorun vardı nefes almasında yani solunum yolunda nefes alamıyordu onun için aşı vuruldu şimdide Boğaz'ı delinmiş su içince salyası o delikten akıyor ve iltap var ilaç versem sorun olurmu yada bir çözüm ama çok acil lütfen yardım annesindende daha ayıramıyorum dişleri yok onun için yanımda deil lütfen acil yardım

72 CEVAP

Sudetina

Ama mecburum ya genede bir bilen olur diye sordum

zeynandkekik

**AyseBerraAydin 24 saat açık veteriner klinikleri var, acili olan veterinerler de var, rica ederse arkadaş belki gelebilir, bulunduğu ildeki bütün özel klinikleri arayıp sormalı bence. Çocuk çok acı çekiyordur. :( bir şekilde geç olmadan kliniğe alınmalı. Çok üzüldüm, inşallah bir çare bulursunuz. **

Sudetina

İnş çare arıyorum emin olun onlar benim Melek'lerim canlarım

Sudetina benim tahminimce ve %90 olanlar şöyle sen yavrulara dokundun annesi de kokuyu temizlemek için yavruyu yaladı oradaki salyaya da sinek kurt attı kurt da oraya delik açtı ve veterinere goturmeszen ne yazık ki büyük ihtimaliyle ölecek

Sudetina

Anne hiçbir zaman ben elleyince birşey yapmazdı gene yapmıyor ben sevdikten sonra yalamıyor bile yani imkansız ilk doğumunda bile birtek bana sevdirdi digerlerine saldırdı bana bırakıp yem filan yerdi yoksa hiç ayrılmazdı yanından yanı abi o dediğin imkansız

İmkansız değil

Sen yokken yaliyor olabilir ve yalamasada sinek kurt atar

Sudetina

Kaç seneden belli hiçbir yavruya birşey olmadı ama bu yavrulardanda sadece bu sizce yüzde kaç o dediğiniz

Başka bir imkan yok ki

Sudetina

Bence bununda imkanı yok aramızdaki bağı anlatamam

Sudetina

Onu bana getirdiklerinde annesi yoktu biberonla besledim