Çok Acil Yardım

Sudetina

Yavru köpegimin bogazında bir delik var daha bu gün fark ettim bag evinde oldukları için diyer kardeşleri sağlıklı Allah'a şükür ama bu yavrunun ilk nefesinde sorun vardı nefes almasında yani solunum yolunda nefes alamıyordu onun için aşı vuruldu şimdide Boğaz'ı delinmiş su içince salyası o delikten akıyor ve iltap var ilaç versem sorun olurmu yada bir çözüm ama çok acil lütfen yardım annesindende daha ayıramıyorum dişleri yok onun için yanımda deil lütfen acil yardım

72 CEVAP

Girtlaginda derken boynunda mi

Gırtlağına mi

AyseBerraAydin

@Sudetina Benim kusuruma bakmayın. Sinirlendim boşu boşuna bana sinirlenilince. Tekrardan özür dilerim. kavga etmem de meyilli de değilim zaten nasıl oldu anlamadım.

Bakın boğazının içinde mi delik var yoksa boynunda mı

Bak kardeşim dışarıda mi delik içeride mi

Sudetina

Boyundan gırtlağa kadar iltihaptan tam belli olmuyor birde izin vermiyor aglıyor

AyseBerraAydin

Bir veterineri arayıp yardım alsanız olmaz mııı ??? Cok uzuldum acil birsey olabilir. Görünen o ki biz çok tecrübeli değiliz maalesef.

Ağlaması önemli degil

Sudetina

Abi tam gözükmüyor yarın gidip iltap söküçü vericem ama o gün aşı vuruldu zarar olurmu Onu da bilmiyorum

Annesi sizin roth'unuz mu

AyseBerraAydin

Yarını beklemeyin bence bu benim düşüncem.

Köpeği bağlayın ve iyice bakın yaraya

AyseBerraAydin

Anlaşılan götürmeye eksiksiz bu saatte kimse de gelmez bi' arayın bence.

Sudetina

Evt

AyseBerraAydin

Götüremeyeceksiniz