Çok Acil Yardım

Sudetina

Yavru köpegimin bogazında bir delik var daha bu gün fark ettim bag evinde oldukları için diyer kardeşleri sağlıklı Allah'a şükür ama bu yavrunun ilk nefesinde sorun vardı nefes almasında yani solunum yolunda nefes alamıyordu onun için aşı vuruldu şimdide Boğaz'ı delinmiş su içince salyası o delikten akıyor ve iltap var ilaç versem sorun olurmu yada bir çözüm ama çok acil lütfen yardım annesindende daha ayıramıyorum dişleri yok onun için yanımda deil lütfen acil yardım

72 CEVAP

Sakın iltihap sökücü ve benzeri şeyler vermeyin

Annesi sizin rothunuz mu

Sudetina

Ewt bizim rot

Köpeği baglayin

Ve yavrudaki deliği iyice bi izleyin

AyseBerraAydin

Fotoğrafını atabilir misiniz

Sudetina

Bu gün bağladım ama zinciri koparttı normalde hiç yapmadığı şeyleri yaptı bu gün sanki benim köpegim değilmiş gibi

Sudetina

Yaranın resmi yok

Sağlam bir zincirle bağlayın veya evinize koyun 10 dakikaligina

Sudetina

Eliflal245 alamıyorum anne saldırıyor

AyseBerraAydin

Elif hanım alamiyormus

Sudetina

Bağladıktan sonra hiç güvenmiyor bana

AyseBerraAydin

Zeynandkekik bende bu saate gelen olur mu ?

AyseBerraAydin

Bende aynısını dedim*