Çok Acil Yardım

Sudetina

Yavru köpegimin bogazında bir delik var daha bu gün fark ettim bag evinde oldukları için diyer kardeşleri sağlıklı Allah'a şükür ama bu yavrunun ilk nefesinde sorun vardı nefes almasında yani solunum yolunda nefes alamıyordu onun için aşı vuruldu şimdide Boğaz'ı delinmiş su içince salyası o delikten akıyor ve iltap var ilaç versem sorun olurmu yada bir çözüm ama çok acil lütfen yardım annesindende daha ayıramıyorum dişleri yok onun için yanımda deil lütfen acil yardım

72 CEVAP

Sudetina

Cardın ısırmış gibi yani fare filan yemişse Orayı sorun olur mu zehir filan

AyseBerraAydin

Sormanız bile saçma. Cevap şu, VETERİNER

Sudetina

Abi gırtlak boyundadır zaten

Eliflal245

Bence direk veterinere götürün çok önemli bir şey olabilir. Bence buradaki arkadaşlar ne derse boş

zeynandkekik

Veterinere götüremiyorsanız, veterineri oraya çağırın, kafanıza göre ilaç vermeyin, göz göre göre ölümüne sebep olmayın. Anneyi bir şekilde zaptedersiniz. Lütfen geç kalmayın, lütfen...

Sevdakkus

Ne ilacı vereceksiniz? Bence veterinere danışın yada götürün derim. Çok üzüldüm

Sudetina

Götürecektim ama anne izin vermiyor yavruya yaklaştırmıyor yanındanda ayrılmıyor

Sudetina

Yanına tek ben yaklaşıyorum eskiden izin verirdi şimdi çok değişti yaklaşıyorum seviyorum ama kucağım aldırtmıyor

Tikih

Hım... gerçekten kötü olmuş . En iyisi bir mendili çaya batırıp orayı iyice temizleyin . Resmini koyarsanız çok iyi olur

Farenin yiyeceğini pek sanmıyorum annesi yaklaştırmaz

Cardın ısırmış derken anlamadım.

Ve neresinde delik var tam olarak anlatır mısınız belki yardımım dokunur.

Sudetina

Annenin yanından alabilsem tmm haklısınız ama alınmıyor saldırıyor

LoveAnimals

AyseBerraAydin, bu kadar sert olmayın köpeğin annesi izin vermiyormuş...

Ayşe Berra aydın yukarıyı okumadınız herhalde