Pro Plan Mı Hill's Mi?

Hasaru

Anket

PRO PLAN
(89 oy)
HILL'S
(127 oy)
Toplam (216 oy)

Merhaba,
Pro plan kitten tavukludan Hill's kitten ton balıklıya geçiş yapıyoruz. Daha önce bunları deneyimleyen var mı? Hangisinden daha memnun kaldınız?

62 CEVAP

Minikboncuk

Pro plan diğerleri yanlış söylüyor

Minikboncuk

Hiçte bile N&D sanki mamamı

Minikboncuk

Hiçte bile N&D sanki mamamı

Minikboncuk

Hiçte bile N&D sanki mamamı

Tam1cat

Hadi hepimiz whiskas alalım tüm kediler ona bayılır dimi minikboncuk

Minikboncuk

Veterinler önermediği için olmaz

Minikboncuk

Bayılır ama vermemeliyiz

Minikboncuk

Pro plan kullanın sselin1 e katılmıyorum

Minikboncuk

Sselin1 gerek var

Sselin1

Lütfen katıl ne olursun :D

minnoskoss_123

Para kazanmak için yalan söyleyen vetlere mi inanıyorsunuz? Sponsorlukları olduğu için onu öneriyorlar. Yoksa ProPlan içerik olarak iğrenç.

Minikboncuk

Hiçte bile hem bizim veterinlerimiz N&D satıyo

Gamzessven

Of ne proplanı ya hala proplan öneriliyor şu sayfada. Hills de ameliyat maması falan değil. İçeriği kötü bir mama sadece.

Gamzessven

AHAHAHSLDLL zeka küpü

Arthur4

Sakat at tövbe estağfurullah gerçekten bacağı falan kırılmış atların etini koyuyolar galiba :dddd