Pro Plan Mı Hill's Mi?

Hasaru

Anket

PRO PLAN
(89 oy)
HILL'S
(127 oy)
Toplam (216 oy)

Merhaba,
Pro plan kitten tavukludan Hill's kitten ton balıklıya geçiş yapıyoruz. Daha önce bunları deneyimleyen var mı? Hangisinden daha memnun kaldınız?

62 CEVAP

Palyaco

Hills klinik olarakta proplandan üstündür ama ben glutensiz beklemeden yanayim

Aysberll

Hills mamayi yıllarca kullanıp sorun yaşamayan bir çok kişi olduğunu biliyorum. Hills Colgate firmasina ait bir urun proplan ise nestle ye ait. İkisi de teknolojik ürün gelistire bilen ar-ge'si olan güvenilir firmalar. Mamanin paketine bakıp içinde tavuk eti varmış birinde unu varmış diye kıyaslamak bence yanlış. Firmanın gerçekten et ilavesi yapıp yapmadığını bilemezsiniz. İlave ettiği etin kalitesini de bilemezsiniz. Türkiye de zaten insan gidasinin denetimi yok hayavan mamasida kimsenin umrunda degil. Etiketten ziyade mamanin geçmişi firmanın dünya çapında ki itibari önemli. Türk mama kesinlikle tercih edilmemeli. Ben Colgate'i nestle ye de tercih ederim.