Çiğ Et İle Beslediğiniz Kediler

poughkeepsie

Çok fazla çiğ et sorusu gördüm, gerçekten o kadar zengin misiniz siz :( Çiğ et ile beslemek şart mı ki ben vermiyorum ki istesem de veremem öğrenciyim gerekli mi vermem

63 CEVAP

TATA4242

@kayrae
Bazı durumlarda dışkı tahlili yeterli değildir.Ayrıca dışkı, gizli (okült = görünmeyen) kan bakımından incelenmesi,yani kan tahlili yapılması gerekir.Bazıları kan tahlilinde bile belli olmayabilir,fiziksel muayene gerektirir.

kayrae

idexx ya da pcr yaptırırsanız yeterlidir. kan parazitleri farklı bir durum ve çiğ etten bulaşmaz. kedinin sağlığı için gerekirse bu teslerin hepsi yaptırılır.

yck

@kayra bu beslemeyi kırmızı etle yaparsak karşımıza nasıl bir fiyat çıkıyor. Rotasyon 1 ay kırmızı 1 ay beyaz gibimi gidiyor yoksa bir öğünde hem beyaz hemde kırmızımı oluyor.