Taze Et İçeriği Olan Yavru Kedi Maması?

sanslibuyuyor

kedim yedi aylık bu zamana kadar nd verdim tanıdığım bir petshop vardı ve oradan alıyordum yani normal fiyatından daha uyguna alıyordum ama artık kedim mamanın yüzüne bakmıyor bugün bonacibonun yavru kedi maması numunesinden verdim neredeyse tabağı yiyecekti sevdi baya ama içinde taze et yok tavuk unu var bu da bana iyi gelmedi sizin fiyat performans olarak beğendiğin nd ve proplan dışında taze et olan yavru kedi maması öneriniz neler

65 CEVAP

Shaco

fazla çeşit mama denemişliğim yok kedim her şeyi yiyor

BalliBadem

@siameselokito
whiskas ve royalcanin aynı firmanın mamaları ikisinide marspetfood üretiyor ama evet royalcanin whiskas dan daha kaliteli

Alaracatlover

Benim köpeğimde çok seçiçi bir bonacibo ve proplanı az yer ama en bayıldığı braverydir o yüzden braverye bakın derim. :)

Ygmr001

Purına one, royal canin , felix kullanabilirsin
Whiskasın çok sağlıklı bi mama olduğunu düşünmüyorum
Ben de kedime çok mama değiştim tavuklu mamaların hiç birini yemiyor somonlu mama öneririm kedinizin sağlığı ve sindirimi için daha iyi olur

siameselokito

Whiskasın iyi olmadığını duydum ben Royal Canin kullanıyorum

Anonymus552223

Bence bonaciboyu sevdiyse kullanin.

sanslibuyuyor

bonaciboyu sevdi ama içinde taze et yok tavuk unu var ve onun da neyden yapıldığını bilmiyoruz o yüzden içime sinmedi nd yerken içim çok rahattı biraz tüy dökümü yapıyor ama hiçbir rahatsızlığı olmadı bonacibonun yaş mamasını da sevdi yaş mamada devam edeceğim sanırım ama kuru mamada çok kararsız kaldım uzun vadede herhangi bir rahatsızlığıa sebep olur diye korkuyorum ve whiskas kullanmayı asla düşünmem zaten sokak kedilerine bile o mamadan vermiyorum kendi kedime hiç vermem

sanslibuyuyor

acana,orijen,fitmin,instinct,natureaya baktım şimdi ve fiyatları benim bütçemi baya aşıyor nd yi de petshoptaki kişi tanıdığım olduğu için uygun fiyata alabiliyordum zaten sizler şu an hangi mamaları kullanıyorsunuz memnun musunuz

sanslibuyuyor

proplan kedimin ilk mamasıydı onu bir süre kullandık ve onu pek sevemedi o yüzden nd ye geçmiştim şimdi nd yi de yemiyor neredeyse altı gündür ağzına kuru mama sokmadı bugün bonacibonun kuru mamasını verdim neredeyse tabağı yiyecekti yani sorunu nd mamayla sıkıldı sanırım proplanı sevseydi ona geri dönerdim ama onu da pek sevmedi

LadyAndCat

Bütçenize uygun olan diğer seçeneklere bakın derim...
Matisse , Profine olabilir.
Pro Plan ve Purina One birbirlerine çok yakınlar zaten. Sevmediyse başka bakın...
Bona Cibo yemiş olabilir ama önermem.

sanslibuyuyor

@LadyAndCat profine da kakası ağır kokuyor ve kakası tam katı olmuyor diye şikayet etmişler ama siz kullandınız mı acaba

Shaco

Acana derim geçerim ben

Anonymus915830

Bonacibo kullanma diyen biri nasıl whiskas önerir aklım almıyor gerçekten :D kediniz kaç aylık 7-8 aylıksa ve yavru mamasından sıkıldıysa yavaş yavaş yetişkin mamasına geçebilirsiniz hem N&D’nin yetişkin serisinde daha çok çeşit var hem de içiniz rahat eder

BalliBadem

Bazı formüllerinde daha fazla et var değişiyor

BalliBadem

Sitede defalarca whiskas tartışması yaşandı bana görede kötü değil araştırdım baktım ve fiyatına göre gayet iyi ve kaliteli olduğuna karar verdim sağdan soldan kötü diye duyup lütfen buraya yazmayın kuru mama kullanmıyorum sadece acil durumlar için hipoalerjenik mama bulunduruyorum evde whiskas ın hipoalerjenik maması olsa alırdım whiskas ın yaş mamasını kullanıyorum arada değişiklik olsun diye ve uzun süredirde kullanıyorum yaş mamasını ve gayet memnunum