Taze Et İçeriği Olan Yavru Kedi Maması?

sanslibuyuyor

kedim yedi aylık bu zamana kadar nd verdim tanıdığım bir petshop vardı ve oradan alıyordum yani normal fiyatından daha uyguna alıyordum ama artık kedim mamanın yüzüne bakmıyor bugün bonacibonun yavru kedi maması numunesinden verdim neredeyse tabağı yiyecekti sevdi baya ama içinde taze et yok tavuk unu var bu da bana iyi gelmedi sizin fiyat performans olarak beğendiğin nd ve proplan dışında taze et olan yavru kedi maması öneriniz neler

65 CEVAP

sanslibuyuyor

@onurtemiz bugün nd nin balık ve kuzulusundan aldırmıştım tatması için severse onunla devam edecektim ama benimki kokladı vr uzaklaştı tadına bile bakmadı
acana orijen benzeri mamaları almak isterdim ama ben öğrenciyi ve bütçem buna müsaait değil maalesef
aldığım nd mamaları proplanla karıştırmayı deneyeceğim umarım yer karıştırınca

Mila__kedi

nd güzel mama

Zeynepulku

Proplan royak canın içeriğine gore fiyatları çok abartı. Eğer nd alabiliyorsaniz acaba ve orijenide biraz zorlayıp alabilirsiniz. Yok alamam diyorsanız matisse, fitmin naturea, brit care-tum hepsinde gerçek et yok içeriğini kontrol edin- :)

cicek67

Yorumların hepsini okumadım ama aralarda bonocibo falan yazan var. Geçen gün bir veteriner hekim hikayesinde bir kedi idrarı paylaştı.. kıpkırmızı idrar korkunçtu bonocibo kullanmışlar uzun süre. Bence tercih etmemelisiniz

Bo Zi Ta