Kedim Isırıyor Ve Gerçekten Zarar Vermeye Başladı Bana Artık

Suraemir

Arkadaşlar herşeyiyle ben ilgileniyorum mesela biraz önce yoruldu yattı güzel güzel seviyorum onu bi anda elimi bi tuttu bıraktıramadım burnuna vuruyorum yok zor bıraktırdım çizdi hatta kanadı şuan elim sürekli aynı davranışı yapıyor artık kızıp bağırıyorum yüksek sesle nasıl canım yandı anlatamam kızardı ve bir yeri kanıyor itekleyip vurarak bıraktırdım resmen köpek gibi saldırdı anlayamıyorum artık eşime yapmıyor böyle hayır kıyamıyorum da ama oyun oynattığım halde de böyle bundan sonra ben gidip sevmeyeceğim kendi gelsin sevdirsin bari hergün bir yerlerimi ısırıyor geçen kucağıma aldım gayet sakin konuşuyorum oğlum paşam gibi omzumu ısırdı sabrettim hayır diye bağırıyorum yere bırakıcam ısırmaya devam etti bir diş geçirdi ki sormayın zor attım yere kendini sevdirmek istemiyor ilgiden mi bıktı anlamıyorum ki ama can yakıcı olmaya başladı

64 CEVAP

Suraemir

Bizimkine de atıyorum getir diyorum ama yok zıplayan topun peşinden koşuyor zıplaması bitince bekliyor ben alıp atacağım sürekli oda arada bir patisiyle vuracak :D metal kapakla oynamayı çok seviyordu damlanın su kapağı vardı onu kaybetti maden suyunun kapağını verdim onunda yüzüne bakmıyor beğenmedi galiba :D

Yasini beklemenize ne gerek var yaotirin simdiden. Agustosta girecekse suan 8-9 ayliktir. Gayet yeterli bir yas kisirlastirma icin. Sizin acinizdan soyluyorum ben daha iyi olur yani.

Suraemir

Valla ben evden adım atamıyorum şuan hamile olduğumdan eşimde ben kadar uğraşamaz Benim de gidip gelmem lazım yanında ve şuan bu sıkışıklıkta yaptıramam hayvan hastanesi de olur ama oda merkezde biz ilçedeyiz

Suraemir

Aynen ondan dolayı birde virüs dolayısıyla sıkışık şuan her yerde durum hastaneye zor gittim son ayımdayım ondan şuan için veterinere götüremem iki kere çiş gibi bişey yaptı 1-2 ay oluyor ama sürekli miyavlama vs olmadı çişide neden yaptığını bilmiyorum umarım ağır bir kızgınlık geçirmez geçirdiyse de tepki görmedim ben

Suraemir

İyi de gereğinden fazla ilgi gösteriyorum zaten başkasına veririm demedim annemlere veririm eğer bebeğe karşı aksi davranışları olursa dedim yeri geliyor insan evladına kızıyoruz keyfi de yapıyor olabilir nasıl iki yaşındaki çocuk yapma dediğin halde yine yapıyor ve saldırgan olabiliyor bununda nazı bana geçiyor

GlsmKrpk

@Bulutcemre ' sorun sizde' düşüncesini neye istinaden yazdınız acaba
Avukatlık gibi algılanmasın ama bazen gereğinden fazla tepki veriyorsunuz insanlara.
Konuyu açan arkadaş oynatıyorum diyor , ilgileniyorum diyor ..
Bazı kediler daha uysal bazıları daha agresif .
Sizle oynayan kedi ısırdığında hafif ısırır geçer benim kedim pittbull gibi dişleri sıkar da sıkar. O can havliyle 1 2 ittirebilir insan. Bu onu kedisine değer vermeyen sorunlu biri yapmaz. Başına gelmeyen arkadaşlar linç atmak yerine öneri verebilir ya da susabilir

bbeyzvv

kediler ne olursa olsun bebeklere zarar vermezler fakat gerçekten durum beni de korkutmaya başladı sahiplendirdiğim kedilerin sahiplerinden mesajlar gelmeye başladı çok saldırgan diye sitede çok var benimki de sabah kafama sandalye attı ayrıca fip de çok yaygınlaştı sonumuz hayır olsun ne diyelim

Suraemir

Aman Allah korusun peşimde geziniyor ara sıra kolumu gösteriyorum bak sen yaptın diye çok az seveceğim bu aralar bakalım nasıl olacak o olaydan beri sakin gibi tabi yaptı yapacağını tamam rahatladı oyun oynadık oltasıyla mamasını yedi uyuyor şimdi yanı başımda :D başka yere de gidip yatmıyor sıpa

bbeyzvv

ona her ısırdığında kızın ben öyle yapıyorum atıcam seni evden git gözüm görmesin diyorum bi saat sonra gelip özür diler gibi sürtünüyoe gerçekten kaftan anlıyorlar

bbeyzvv

laftan*

Suraemir

Siz gerçekten cahil misiniz? Sahiplendireyim demedim ben gerizekalı mısınız diye hiç sormak bile istemiyorum bebeğime zararı dokunursa bir süre gönderirim çocuk elini ayağını oynatıncaya kadar okumayı çözemediniz heralde düzgünce okursanız ayrıca o zaman insaoğlu olarak hiçbir çocukta nefis yok herşey anne babanın suçu o zaman kedinin hareketleride tamamen bizim hatamız zaten çünkü sürekli hor görüp itip kakalıyoruz biz sebepsiz yere ondan böyle yapıyor.(gerçekten bazılarınız okumadan konuşuyor saçma salak cevap vermek için yorum yazmayın şuraya(

Katya06

Siz gerçekten cahil misiniz? Sahiplendireyim demedim ben gerizekalı mısınız diye hiç sormak bile istemiyorum bebeğime zararı dokunursa bir süre gönderirim çocuk elini ayağını oynatıncaya kadar okumayı çözemediniz heralde düzgünce okursanız ayrıca o zaman insaoğlu olarak hiçbir çocukta nefis yok herşey anne babanın suçu o zaman kedinin hareketleride tamamen bizim hatamız zaten çünkü sürekli hor görüp itip kakalıyoruz biz sebepsiz yere ondan böyle yapıyor.(gerçekten bazılarınız okumadan konuşuyor saçma salak cevap vermek için yorum yazmayın şuraya(
YAZAN İNSAN İLE ANNEME VERİRİM YAZAN İNSAN AYNI KİŞİ. EVİNİZDE BAKTIĞINIZ BİR ÇİÇEĞİ VERMİYORSUNUZ ANNENİZE. SİZ ÇOK AKILLIYDINIZ MADEM DÜŞÜNSEYDİNİZ KEDİM SALDIRGAN BİR KEDİ OLABİLİR İLERİDE ÇOCUĞUM OLACAK DİYE. TERBİYESİZ MAHLUKAT

Katya06

KEDİNİ SAHİPLENMEDEN ÖNCE NEDEN KARAKTER SEBEBİ İLE AŞIRI SALDIRGAN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEDİN MADEM BEBEĞİN OLACAKTI? Böyle bir mahlukatın baktığı kedinin saldırgan olması çok normal. İnsana bunu yapan kedisine nasıl çemkiriyordur Allah bilir.

LadyAndCat

Şura’cım;
Kedini kısırlaştırdın mı???
Kısır değilse fazladan agresifliği bundan dolayı da olabilir. Bebeğe hiçbir şey yapmaz. Aksine bebeğin yatağına tırmanıp yatar paşalar gibi ve onu başka herkesten korur :)

Suraemir

Yok çok sık sevdiğim için ısırıyormuş onu anladık bir kaç gündür kendi istediği zaman seviyoruz sorun yok sıkılıyor heralde,pencere önünde koltuk var orda durur hep perdeyi açarım aynı zamanda balkon kapımızda var oradan dışarısını seyreder,ama kendi pek oynamıyor dediğim gibi arasıra canı isterse dün mesela hep ben oynattım kendi oynamadı hiç,Katya06 sana gelince bir anne olacak olmamımda verdiği sebeple eminim senden daha iyi bakıyor ve düşünüyorum çiçeği de bakımsız bırakırsam bakacak birine verebilirim ziyan olmasın diye ve ben kedim içinde çocuğum içinde eniyisini düşünürüm sizin gibi saçma salak yorumları dikkate almıyorum neyse ki kendiniz dışında herkesin kötü falan davrandığını düşünüyorsunuz siz herhalde