Kedim Isırıyor Ve Gerçekten Zarar Vermeye Başladı Bana Artık

Suraemir

Arkadaşlar herşeyiyle ben ilgileniyorum mesela biraz önce yoruldu yattı güzel güzel seviyorum onu bi anda elimi bi tuttu bıraktıramadım burnuna vuruyorum yok zor bıraktırdım çizdi hatta kanadı şuan elim sürekli aynı davranışı yapıyor artık kızıp bağırıyorum yüksek sesle nasıl canım yandı anlatamam kızardı ve bir yeri kanıyor itekleyip vurarak bıraktırdım resmen köpek gibi saldırdı anlayamıyorum artık eşime yapmıyor böyle hayır kıyamıyorum da ama oyun oynattığım halde de böyle bundan sonra ben gidip sevmeyeceğim kendi gelsin sevdirsin bari hergün bir yerlerimi ısırıyor geçen kucağıma aldım gayet sakin konuşuyorum oğlum paşam gibi omzumu ısırdı sabrettim hayır diye bağırıyorum yere bırakıcam ısırmaya devam etti bir diş geçirdi ki sormayın zor attım yere kendini sevdirmek istemiyor ilgiden mi bıktı anlamıyorum ki ama can yakıcı olmaya başladı

64 CEVAP

LadyAndCat

Şura Hnm;
Ben de biraz daha beklemenizi öneririm kısırlaştırma için...
Bu arada sizin de telaşınız var bebek geliyor.
Bebeğiniz doğmuş olur. Alırsınız arabanızı düşersiniz yola, koyarsınız bebeğinizi bebek taşıma kangurusuna kedinizi de taşıma çantasıyla doğru doktor amcalara :D

LadyAndCat

Şura Hnm;
İşte o çiş yapmaları zaten erkek kedilerde çiftleşme isteği davranışı oluyor :)
Erkek kediler kızgınlığa girmez:)
Çok söyledim ama yine söylüyorum.
Bebeğiniz doğunca lütfen ayakta sallamayın , battaniyede de olmaz çünkü böyle alışıyorlar. Sonra uyumuyorlar. Işıkları kapatıp yatağına koyun yeterli olur...
Nasıl alıştırırsanız öyle gider ;)

Suraemir

Ama iki kerecik yaptı çiş bilemiyorum,bende bebek için öyle uyutma şeklini düşünüyorum inşallah kararlı olurum :D

Mila__kedi

kedin küçük ise dişleri kaşınıyordur veteriner önüne bol oyuncak atın demişti